menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Apel do Macieja Gorzelińskiego i Rafała Kasprówa 14-01-2008
Otrzymałem od Was sms-a zachęcającego by wejść na Waszego bloga. Wszedłem, choć bym i tak to uczynił, systematycznie zaglądam do niego. Uważam, że macie jeden z ciekawszych blogów w sieci, pomimo, że nie jest tak jak zapewniacie, że Wasz blog zaczyna się tam, gdzie kończy MDI.

We wpisie na blogu „Jerzy Nauman zaginął bez śladu” wracacie do sprawy wytoczonej przez Was Wojciechowi Czuchnowskiemu (Gazeta Wyborcza). Wielokrotnie w rozmowach przekonywałem was, prosiłem i ponownie apeluję o to byście wycofali pozew. Jako byli dziennikarze nie podpierajcie się paragrafem kodeksu karnego 212.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Komentarz MDIFan usunięty
Autor: Sylwester Latkowski
2008-01-15 13:55:47
Komentarz MDIFan został usunięty. Powód? W komenmtarzu jest oskarżenie, zarzut wobec MDI \"A wbrew pozorom takich rzeczy nazbierało sie sporo.\" a nie ma konkretów, dowodów.

Prawdopodobnie w ogóle zrezygnuję z komentarzy na rzecz e- maili.

Pozdrawiam!

Popieram apel
Autor: Piotr Pytlakowski
2008-01-15 23:14:10
Popieram apel.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS