menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wajda utarł nosa 22-01-2008
Nominacja „Katynia” Andrzeja Wajdy do Oscara to pokazanie, że po chwilowej zapaści „lekturowej” potrafił zrobić film, który jest czymś więcej niż my w Polsce uważaliśmy. Przyznam, że Wajda utarł nosa tym, którzy go przekreślili. Już nie chcę, żeby mi oddawał za bilet na "Zemstę".

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Wajda?
Autor: AntyFan
2008-01-25 00:53:37
Sylwester fajnie, ze ty nie chcesz zwrotu, ale co powiesz tym wszystkim generacjom dzieci, ktore byly zmuszane przez lata do chodzenia na te wszystkie ksiazkowe filmy, mimo ze to bylo dobrowolne to jednak podswiadomie dzieci byly zmuszane do tego, no bo \"klasa idzie na film\" albo potem pani nauczycielka pytala dzieci z filmu.

Nie sadzisz, ze to powinien byc dobrowolny wybor, a nie wciskanie ludziom tandety (bo dobry film sam sie sprzeda, nie trzeba nikogo przymuszac) i mowienie potem jakie zajebiste ma wyniki ten film, gdy prawie wszystkie szkoly w polsce zmuszaly dzieci, zeby na niego poszly?

PS. Tesknie za \"Zakrecona Noca\", moglbys napisac co sie stalo lub co robia prowadzacy program (ze studia)?

patos naszych czasów
Autor: j.p.
2008-01-27 09:48:48
Mysle że to tylko Twoja chwilowa zapaść w ocenie zjawiska ,Katyń-Andrzej Wajda.To może byc spowodowane gwałtowną euforią i nagłym zanikiem wiary we wlasne umiejetnosci.Taki wymieszany humanizm i kosmopolityzm. Naprawde,nie chciałbym oklaskiwac tego filmu.Bo tu nie o Anrzeja Wajde a o Katyń chodzi.

Nominacja do Oscara
Autor: Sylwester Latkowski
2008-01-27 10:52:29
Cieszę się z tej nominacji. Ten film to nie \"Ziemia obiecana\", ale nie jest też wydmuszką, jak go niektórzy określają.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS