menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Brudne wątki 03-02-2008
Wreszcie ponownie zacząłem pisać, ale dwa dni temu utknąłem w „brudnych wątkach” w sprawie zabójstwa generała Marka Papały. Przejrzałem fragment filmu temu poświęcony, ale to co tam zamknąłem, w książce, rozbijane na szczegóły męczyło. Zniechęcało. Kiedyś Nina Terentiew powiedziała do mnie: „Czemu ty się babrzesz w gównie? Zajmij się czymś innym.” Dzisiaj obudziłem się po piątej rano i zacząłem pisać. W południe zakończyłem to, o czym mówi jeden z moich rozmówców: „Śledztwo powinno być wszechstronne. Musi uwzględniać wszystkie okoliczności, żadna wersja kryminalistyczna nie może być lekceważona. Nie może być zeznań poza protokołami. Nie może być wypowiedzi, które nie utrwalone procesowo. Jeśli jakaś informacja nie została zaprotokołowana, to ona przepada dla śledztwa. Bowiem każda informacja może wskazać nam kierunek śledztwa.”

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Powodzenia
Autor: jaszyn
2008-02-04 00:17:25
Kiedy mozna sie spodziewac ksiazki bedacej wnikliwym przegladem sledztwa? Dobrze ze daje Pan jeszcze rade. Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS