menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Hipokokryzja mediów 09-02-2008
Rozmawiam od wczoraj za pośrednictwem e-maili z dziennikarzem śledczym, którego redakcja w pewnym momencie zostawiła samego na placu boju w walce o prawdę z potężnym koncernem, wymuszając na nim podporządkowanie się.

Jedno zdanie z jego dzisiejszego e-maila: "Hipokryzja rządząca światem mediów jest porażająca. Jest też układ: my nie piszemy o waszych układach, a wy nie piszecie o naszych."

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Kiedyś robił pan Układ medialny, może nowe odcinki?
Autor: 75pkt
2008-02-09 17:25:43
http://v1.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/1620
http://v1.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/1654

Jeden z brzegu przykład Pawlickiego
Autor: korek
2008-02-10 11:26:49
Jeden z brzegu przykład. TVN dowodząc swej niezależności wielokrotnie chwalił się, że to on właśnie jako pierwszy podał – blokowaną w TVP, PR i Polsacie – informację o dziwnej „niedyspozycji” prezydenta Kwaśniewskiego w Charkowie. A jak to naprawdę z prezydencką golenią w Charkowie było? Otóż TVN był dopiero piątym medium, które podało informację o „niedyspozycji” prezydenta. Wcześniej zrobiły to BBC, Radio Plus, Telewizja RTL 7 i Gazeta Polska. I kiedy zawierająca relację z Charkowa „Gazeta Polska” była już w skrzynkach posłów, TVN bohatersko odważył się na podanie informacji, którą skrywał kilka dni. Więc lepiej, żeby w Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach i Nowym Sączu miał TVN konkurencję. (Maciej Pawlicki)

bidula
Autor: wymuszacz
2008-02-11 19:19:49
a biedny dziennikarz musiał ulec redakcji? nie ma biedak kregosłupa? jak cos jest wymuszone to trezba isc do konkurencji i opowiedziec zamiast biadolic w mailach do pana Sylwestra

Czy ta sila to dwie literki?
Autor: Zuzia
2008-02-12 21:14:44
Ciekawe czy pozwola mu pisac na blogu?
Ciagle ktos Was prowadza na paskach. Czasem na koncu takiego paska jest \"posada\", czasem forsa, \"wyzsze racje\", a czasem tylko pozwalaja Wam poczuc, ze z Wami sa szczerzy.

Pan, panie Sylwestrze emanowal wlasnie takim poczuciem, ze Kaczmarek byl szczery, po tej nocnej z nim rozmowie. Kaczmarek nawet patrzac na swoje odbicie lustrzane kreci.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS