menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Hipokokryzja mediów 09-02-2008
Rozmawiam od wczoraj za pośrednictwem e-maili z dziennikarzem śledczym, którego redakcja w pewnym momencie zostawiła samego na placu boju w walce o prawdę z potężnym koncernem, wymuszając na nim podporządkowanie się.

Jedno zdanie z jego dzisiejszego e-maila: "Hipokryzja rządząca światem mediów jest porażająca. Jest też układ: my nie piszemy o waszych układach, a wy nie piszecie o naszych."

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Kiedyś robił pan Układ medialny, może nowe odcinki?
Autor: 75pkt
2008-02-09 17:25:43
http://v1.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/1620
http://v1.itvp.pl/konfrontacja/odcinek/i.tvp/cat/84/lp/1654

Jeden z brzegu przykład Pawlickiego
Autor: korek
2008-02-10 11:26:49
Jeden z brzegu przykład. TVN dowodząc swej niezależności wielokrotnie chwalił się, że to on właśnie jako pierwszy podał – blokowaną w TVP, PR i Polsacie – informację o dziwnej „niedyspozycji” prezydenta Kwaśniewskiego w Charkowie. A jak to naprawdę z prezydencką golenią w Charkowie było? Otóż TVN był dopiero piątym medium, które podało informację o „niedyspozycji” prezydenta. Wcześniej zrobiły to BBC, Radio Plus, Telewizja RTL 7 i Gazeta Polska. I kiedy zawierająca relację z Charkowa „Gazeta Polska” była już w skrzynkach posłów, TVN bohatersko odważył się na podanie informacji, którą skrywał kilka dni. Więc lepiej, żeby w Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach i Nowym Sączu miał TVN konkurencję. (Maciej Pawlicki)

bidula
Autor: wymuszacz
2008-02-11 19:19:49
a biedny dziennikarz musiał ulec redakcji? nie ma biedak kregosłupa? jak cos jest wymuszone to trezba isc do konkurencji i opowiedziec zamiast biadolic w mailach do pana Sylwestra

Czy ta sila to dwie literki?
Autor: Zuzia
2008-02-12 21:14:44
Ciekawe czy pozwola mu pisac na blogu?
Ciagle ktos Was prowadza na paskach. Czasem na koncu takiego paska jest \"posada\", czasem forsa, \"wyzsze racje\", a czasem tylko pozwalaja Wam poczuc, ze z Wami sa szczerzy.

Pan, panie Sylwestrze emanowal wlasnie takim poczuciem, ze Kaczmarek byl szczery, po tej nocnej z nim rozmowie. Kaczmarek nawet patrzac na swoje odbicie lustrzane kreci.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS