menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Agentura w mediach wynosi 600-800 osób? 09-02-2008
Z emaila WP: "Z  programu Wojtka Sumlińskiego 30 minut wynika, że mieliśmy 115 agentów WSI w mediach, ujawniono  9. Do tego należe doliczyć podobną liczbę agentury cywilnej (dlaczego mieliby być gorsi?), dawnych konfidentów SB, WSW i II zarządu, no i wreszcie informatorów CBŚ i CBA. Pozwala to oszacować, że poziom agentury w mediach wynosi 600-800 osób. Duża różnica w szacunkach wynika, że nie wiadomo jak dużą część stanowili agenci działający dla wielu organizacji.  No więc jak tu, mówić o niezależności."

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
No bez jaj, JKM pisał o tym 16 lat temu ;-)))
Autor: FFWD
2008-02-10 21:47:36
Czy ktoś się przebudził z zimowego snu czy rżnie głupa? Co się musi stać, żeby uwierzyć w oczywistą oczywistość? Czy każdy agent musi się publicznie wyspowiadać aby uwierzono że to bezpieka rządzi? A co to zmieni nawet gdyby każdy się przyznał i pokajał? P. Boniemu nie zaszkodziło ;-)))

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS