menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Agentura w mediach wynosi 600-800 osób? 09-02-2008
Z emaila WP: "Z  programu Wojtka Sumlińskiego 30 minut wynika, że mieliśmy 115 agentów WSI w mediach, ujawniono  9. Do tego należe doliczyć podobną liczbę agentury cywilnej (dlaczego mieliby być gorsi?), dawnych konfidentów SB, WSW i II zarządu, no i wreszcie informatorów CBŚ i CBA. Pozwala to oszacować, że poziom agentury w mediach wynosi 600-800 osób. Duża różnica w szacunkach wynika, że nie wiadomo jak dużą część stanowili agenci działający dla wielu organizacji.  No więc jak tu, mówić o niezależności."

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
No bez jaj, JKM pisał o tym 16 lat temu ;-)))
Autor: FFWD
2008-02-10 21:47:36
Czy ktoś się przebudził z zimowego snu czy rżnie głupa? Co się musi stać, żeby uwierzyć w oczywistą oczywistość? Czy każdy agent musi się publicznie wyspowiadać aby uwierzono że to bezpieka rządzi? A co to zmieni nawet gdyby każdy się przyznał i pokajał? P. Boniemu nie zaszkodziło ;-)))

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS