menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Piecuch o sprawie Papały 09-02-2008
"Chodzi o tzw. “Układ Wiedeński”. I to nie tylko ten gangstersko mafijny, bo to jest jedynie wierzchołek góry lodowej. Korzenie układu sięgają czasów głębokiego Peerelu. W tych korzeniach można się dogrzebać kilku moich przyjaciół, agenta służb wszelakich [m.in. KGB, CIA, wywiad i kontrwywiad MSW] z ponad 25-letnim stażem B.Z. Walewskiego, byłego wiceszefa MSZ M. Dobrosielskiego, kilku generałów i pułkowników, nie wspominając już o bardziej nikczemnych szarżach. O “Układzie Wiedeńskim” wspominam w kontekście doniesień medialnych dotyczących reanimacji lub jak kto woli – aktywizacji specgrupy wyjaśniającej sprawę zabójstwa gen. M. Papały. Było koło tego morderstwa ostatnio trochę jazgotu, a to za sprawą zgrabnej reporterskiej książki A. Marszałek, która udowodniła wszem i wobec, że generał Papała został zamordowany prawie dziesięć lat temu i nadal nie żyje.
Ech! Żal dupę ściska, gdy się czyta, przedstawione z dużą dziennikarską maestrią fakty dotyczące dotychczasowych bojów tzw. organów ścigania zmierzających do wyświetlenia prawdy. Te podchody pod gangsterskie płotki, sugestie, że za głowę generała zaoceaniczny biznesmen oferował 40 tys. USD itd., itp. głupstwa i półprawdy świadczą o jednym, za wyjątkiem krótkiego okresu, nie było zdecydowanej woli politycznej, aby naprawdę wyjaśnić sprawę morderstwa.

Dlaczego? Hm, tu sprawa się komplikuje i wchodzi w niepotwierdzone hipotezy. Chodzi bowiem m.in. o “Układ Wiedeński”. A to oznacza służby specjalne. I to nie byle jakie. Ale nie tylko o slużby specjalne, bo i o polityków. I to nie tylko z Kraju Pieroga i Zalewajki, ale także o niektórych senatorów USA. To zaś są, tak sądzę, dla naszych polityków święte krowy świętsze od krów hinduskich. Nie mając do USA tak nabożnego stosunku jak Hindusi do Gangesu powiem, że chodziło o gigantyczne łapówki płacone, tak, tak, przez stronę polską, za poparcie naszego wejścia do NATO. Była to precyzyjna kombinacja operacyjna z udziałem wielu osób, z których tylko kilka wiedziało o co w tym interesie chodzi. Jednym z nich był płk. M. Wieczorek. Dziwnym trafem zmarł na wylew wkrótce po tym, jak ogłosił, że zamierza napisać książkę o zabójstwie gen. Papały."

Blog Henryka Piecucha http://piecuch.pl/blog/

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS