menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Egzamin poprawkowy z zawalonej ekstradycji Mazura 10-02-2008
Maciej Duda tak kończy artykuł„Śledczy badają powiązania generała Papały” na stronach internetowego wydania „Newsweek”:

„Aby wznowić starania o ekstradycję, polskie Ministerstwo Sprawiedliwości musi tylko uzupełnić stary wniosek o nowe dowody. Problem w tym, że nowych dowodów nie ma. - Dotychczas nie uzyskaliśmy takiego materiału od prokuratora prowadzącego śledztwo, mimo że postępowanie nadal się toczy - potwierdza Ewa Piotrowska, rzecznik resortu sprawiedliwości. Dlaczego tak długo to trwa? - Nowy materiał dowodowy musi być starannie przygotowany - twierdzi Piotrowska.”


Czyli wniosek ekstradycyjny był jednak źle przygotowany? Do dnia dzisiejszego nie usłyszeliśmy żadnego merytorycznego wyjaśnienia. Kto poniesie za to odpowiedzialność? Jakie wnioski zostaną wyciągnięte? Czy temu niby najbardziej prestiżowemu śledztwu to się nie należy? Czy ktoś z kolejnego wniosku ekstradycyjnego chce zrobić egzamin poprawkowy? I ile lat ktoś zamierza repetować w tej samej klasie?

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
I dziwi sie pan,że pana inwigilują
Autor: +75
2008-02-10 22:39:02
Oni walczą o swoje życie

papała
Autor: robert zielinski
2008-02-11 17:35:56
Wniosek jest bełkotem. Czyli efektem 10letniej pracy pań i panów.

komentarz
Autor: Dobrze poinformowana
2008-02-11 19:06:14
Bardzo jestem ciekawa skad red.Duda czerpie swoje informacje, bo na pewno nie z prokuratury.Dzisiaj w swoim artykule przeszedl sam siebie w konfabulacjach na temat toczacego sie sledztwa i jak podaje nowych watkow!!!.Bzdura i klamstwo,ale przeciez nic redaktorowi Dudzie nie grozi,Papala juz 10 lat nie zyje! i do sadu nie pojdzie! To wrecz bohaterstwo dokopac umarlemu, to teraz modne nie Pan pierwszy i pewnie nie ostatni!.Pytanie gdzie prawda i rzetelnosc dziennikarska!.Czy chodzi tylko o kase,papier wszystko przymie najwieksze klamstwa.Brawo

a komentarz do tego?
Autor: antyFan
2008-02-12 21:57:18
No dzisiaj przy tym klimcie politycznym najlepiej byloby wykazac ze to PAPALA byl rowniez przestepca.Zapamietalam slowa Marka Biernackiego (PO) wowczas kiedy byl szefem MSWiA ze za sprawe honoru stawia sobie ujac sprawcow tego mordu, to bylo za rzadu Buzka, Jak sie tamte zapowiedzi maja do dzisiejszych .
sprawa dosc dziwna, prawdopodobie ma podwojne dno, jesli nie potrojne,
leszek miller wypowiadal sie ironicznie, ze podobno sedzia keys wysmial prokuratorow w tym ziobro, ze nie bylo podstaw do zatrzymania mazura,
jaka jest prawda?, hmmm,
prawdopodobie gdyby wniosek o extradycje nie bylby mocny, czy procedury nie bylyby przestrzegane to, prokuratorzy amerykanscy nie podjeliby sie procedur zmierzajacych do sprawy o extradycje, dalej idac tym tropem, skoro dowody byly tak slabe ( oskarzal jeden z czlonkow grupy przestepczej) to, 1)czemu mazur siedzial ok. 10 miesiecy w areszcie???
2)jesli swiadek byl niewiarygodny to w stanach nikt z mafii nie moglby byc skazywany z pomowienia tegoz czlonka organizacji,
tylko tyle i az tyle,
czemu wiec mazur nie odwoluje sie i nie zada odszkodowania od rzadu amerykanskiego, przeciez to sa $mln?????
wiem, ze nikt nie odpowie na te pytania,
ten rzad nidy nie bedzie dazyl do rozwiazania zagadki i do doprowadzenia zabojcy przed oblicze sprawiedliwosci,

http://www.newsweek.pl/artykuly/artykul.asp?Artykul=22357&Watek=99451&WatekStr=1&DA=110220080823

Dziennikarz nie jest rzecznikiem prokuratury i policji
Autor: Sylwester Latkowski
2008-02-12 23:02:54
To moja odpowiedź.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS