menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Adwokaci także na podsłuchu 15-02-2008
Temat przemilczany, ale wielokrotnie adwokaci w prywatnych rozmowach mówią, że są inwigilowani. Co jakiś czas zamawiają specjalistów, by odpluskwiono ich biura.

Wystarczy bronić klienta w tzw. głośnej sprawie, a należy się liczyć z tym, że stanie się obiektem zainteresowań policji lub służb. Jak założyć oficjalnie podsłuch prawnikowi? Wystarczy podejrzenie o korupcję.

W dniu 11 lutego 2008 roku na ręce ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego wpłynęło pismo ze skargą od mecenas Jolanty Wolff, adwokata Janusza Grafa, w którym  czytamy:

„Niezależnie od podniesionej wyżej kwestii pragnę podnieść, iż moja „nieustępliwa” postawa w sprawie wyrażająca się w pisaniu bezskutecznych skarg na błędy w postępowaniu i żądaniu respektowania praw mojego klienta – spowodowała zainstalowanie mi podsłuchu.”

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
a konstytucja gwarantuje
Autor: caro
2008-02-15 12:44:20
zachowanie tajemnicy adwokackiej

to tak jakby dali podsłuch w konfesjonale
Autor: -zet
2008-02-16 11:38:10
A gdzie podstawowe prawo człowieka do obrony?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS