menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Adwokaci także na podsłuchu 15-02-2008
Temat przemilczany, ale wielokrotnie adwokaci w prywatnych rozmowach mówią, że są inwigilowani. Co jakiś czas zamawiają specjalistów, by odpluskwiono ich biura.

Wystarczy bronić klienta w tzw. głośnej sprawie, a należy się liczyć z tym, że stanie się obiektem zainteresowań policji lub służb. Jak założyć oficjalnie podsłuch prawnikowi? Wystarczy podejrzenie o korupcję.

W dniu 11 lutego 2008 roku na ręce ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ćwiąkalskiego wpłynęło pismo ze skargą od mecenas Jolanty Wolff, adwokata Janusza Grafa, w którym  czytamy:

„Niezależnie od podniesionej wyżej kwestii pragnę podnieść, iż moja „nieustępliwa” postawa w sprawie wyrażająca się w pisaniu bezskutecznych skarg na błędy w postępowaniu i żądaniu respektowania praw mojego klienta – spowodowała zainstalowanie mi podsłuchu.”

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
a konstytucja gwarantuje
Autor: caro
2008-02-15 12:44:20
zachowanie tajemnicy adwokackiej

to tak jakby dali podsłuch w konfesjonale
Autor: -zet
2008-02-16 11:38:10
A gdzie podstawowe prawo człowieka do obrony?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS