menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prawa człowieka w rosyjskich więzieniach (cenzura YouTube) 21-02-2008
W grudniu 2007 roku na stronie internetowej Roberta Amsterdama zamieszczono fragment filmu z brutalnej akcji OMONU w rosyjskim więzieniu. Zdarzenia te ujrzały światło dzienne dzięki  jednemu z czołowych obrońców Rosji praw więźniów, doktora Lwa Ponomariewa . Nagranie wideo zostało zrobione w 2006 przez strażnika więziennego w więzieniu w Jekaterinburgu.

Dzisiaj nagranie wideo możemy oglądać dzięki Wrzucie.pl, bo serwis YouTube je zablokował.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Jeśli...
Autor: s.
2008-02-21 16:22:23
Jeśli to są bandziory, które zabijały i pastwiły się nad innymi, kopali matki w ciąży, obcinali palce, przypalali włosy, wyrywali swoim ofiarom paznkocie itd. itp. - to zupełnie, ale to zupełnie mi ich nie żal. Dostali wersje light tego co sami robili jak najgorsze zwierzęta
a nie ludzie.

zero litości
Autor: Corve
2008-02-22 23:38:54
Z obrazu wynika, że to zwykłe bandziory. Zero litości dla sk**nów!

PS.
No chyba, że demokratyczna opozycja w Rosji nosi tatuaże na całym ciele.... :)

a jeśli
Autor: stop-cenzurze
2008-02-23 16:03:38
a jeśli wśród nich są zwykli złodzieje, oszuście, dłużnicy, to co wtedy , tez można się nad nimi pastwić jak nad zwierzętami???

Nie widzisz różnicy?
Autor: s.
2008-02-24 01:44:08
Naprawdę nie widzisz różnicy między dłużnikem a potworem torturującym kobietę w ciąży? Bo w przeciwnym razie nie zadawałbyś tak szkolnych pytań, prawda?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS