menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prawa człowieka w rosyjskich więzieniach (cenzura YouTube) 21-02-2008
W grudniu 2007 roku na stronie internetowej Roberta Amsterdama zamieszczono fragment filmu z brutalnej akcji OMONU w rosyjskim więzieniu. Zdarzenia te ujrzały światło dzienne dzięki  jednemu z czołowych obrońców Rosji praw więźniów, doktora Lwa Ponomariewa . Nagranie wideo zostało zrobione w 2006 przez strażnika więziennego w więzieniu w Jekaterinburgu.

Dzisiaj nagranie wideo możemy oglądać dzięki Wrzucie.pl, bo serwis YouTube je zablokował.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Jeśli...
Autor: s.
2008-02-21 16:22:23
Jeśli to są bandziory, które zabijały i pastwiły się nad innymi, kopali matki w ciąży, obcinali palce, przypalali włosy, wyrywali swoim ofiarom paznkocie itd. itp. - to zupełnie, ale to zupełnie mi ich nie żal. Dostali wersje light tego co sami robili jak najgorsze zwierzęta
a nie ludzie.

zero litości
Autor: Corve
2008-02-22 23:38:54
Z obrazu wynika, że to zwykłe bandziory. Zero litości dla sk**nów!

PS.
No chyba, że demokratyczna opozycja w Rosji nosi tatuaże na całym ciele.... :)

a jeśli
Autor: stop-cenzurze
2008-02-23 16:03:38
a jeśli wśród nich są zwykli złodzieje, oszuście, dłużnicy, to co wtedy , tez można się nad nimi pastwić jak nad zwierzętami???

Nie widzisz różnicy?
Autor: s.
2008-02-24 01:44:08
Naprawdę nie widzisz różnicy między dłużnikem a potworem torturującym kobietę w ciąży? Bo w przeciwnym razie nie zadawałbyś tak szkolnych pytań, prawda?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS