menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To nie Gadowski zamknął Dochnala 26-02-2008
Rozumiem ból Dochnala za skandaliczny czas aresztu, jaki doświadczył. Nie rozumiem jednak, dlaczego zamiast listy skorumpowanych polityków i korumpujących biznesmenów, słyszę o Witku Gadowskim. Bo to łatwiejszy cel? Polityków Dochnal się obawia.  To nie Gadowski przecież wsadził do aresztu Dochnala. Wolałbym posłuchać, jak korumpował polityków. Jak załatwiał prywatyzację? Ile kosztuje w Polsce sprywatyzowanie przedsiębiorstwa?

A nawet gdyby mu Gadowski poradził zostać świadkiem koronnym, to co w tym złego? Nie chce mi się jednak wierzyć , znając Gadowskiego,  że było to w konwencji szantażu i w to, że był wysłannikiem Ziobry.

Na marginesie Witek Gadowski, jak mi dzisiaj powiedział, rozmawiał z żoną Dochnala z innym dziennikarzem, więc ma świadka. Wówczas nie był w TVP, a pracował w TVN.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Co w tym dziwnego?
Autor: er
2008-02-26 10:23:14
Zamiast bezrefleksyjnie bronić kumpla, lepiej niech się Pan dobrze zastanowi nad postacią Gadowskiego.
Facet w swoim życiorysie kłamliwie podaje, że jest... poetą :-)
To pół biedy - zwykła megalomania. Gorzej, że podaje się też za działacza opozycji antykomunistycznej lat 80-tych, m.in. NZS-u. To już grubsze kłamstwo.
Polecam też Panu zbadanie jego powiązań z ludźmi PRL-owskich służb. W Instytucie Bezpieczeństwa Publicznego, którym Gadowski kieruje (kierował?) roi się od takich ludzi jak Andrzej Kapko - milicjant biorący udział w bojówkach rozbijających krwawo demonstracje w latach 80-tych czy Adam Młot - funkcjonariusz pionu ideologicznego KW PZPR w Krakowie. To są najbliżsi koledzy pana G., nie licząc oczywiście Ryszarda Majdzika, wybitnego intelektualisty, który ostatnio ogłosił, że kocha szczerze rząd Tuska, mimo, że do niedawna był LPR-owcem i antysemitą.
Mało Pan wie o tym człowieku, dlatego też dziwi się Pan temu, że załatwiał różne dziwne sprawy w imieniu Ziobry. Ten typ tak ma...

o pewnym wpisywaczu
Autor: wojt
2008-02-27 15:03:59
Panie Gawlikowski miej pan tyle odwagi aby wreszcie podpisać szklaujace Gadowskiego wpisy, które rozmieszcza pan po różnych forach.

Pudło!
Autor: er
2008-02-27 21:44:17
Pudło, panie \"poeto\"! :-)
Choć jest Pan blisko.
Rzeczywiście to Gawlikowski ujawnił Pańskie powiązania z esbeckimi bojówkarzami. Pewnie dlatego od emisji \"Fachowców\" w TVP nienawidzi go Pan i zwalcza.
Teraz to jest już wiedza powszechna.
A jak z tą Pańską opozycyjną przeszłością? Może wreszcie jakieś szczegóły? Gdzie Pan walczył w tym NZS-ie? Może razem z Andrzejem Kapką :-)))
I proszę koniecznie o tomik wierszy z dedykacją.

gawlikowski
Autor: Ziii
2008-02-29 11:19:14
znam Gawlikowskiego i Gadowskiego. Gadowski trudny ale Gawlikowski to już choroba zazdrości. Jesli to on wpisuje te teksty to koszmar

Witam serdecznie
Autor: M.Gawlikowski
2008-03-03 16:47:35
Usłyszałem od znajomych, że toczy się tu dyskusja na mój temat. Niezmiernie mi miło, choć niestety prawdy w tym tyle, ile na pierwszej stronie Trybuny Ludu.
Gadowski kompletnie mnie nie interesuje.
Nie mój typ.
Nie łączy mnie z nim ani wspólnota życiorysów, ani zainteresowania, ani też krąg przyjaciół.
Jestem obiektem jego ataków rzeczywiście od emisji reportażu, w którym pokazałem przeszłość jego milicyjnego przyjaciela. Odpowiadam na nie wyłącznie w niezbędnym zakresie.
Panie \"Ziii\" - napisał pan: \"Gawlikowski to już choroba zazdrości\".
A czego niby mam mu zazdrościć?
Urody? Talentu poetyckiego? Szczęśliwej rodziny? :-)
Chyba nie tego, że Ziobro zrobił go telewizyjnym urzędnikiem średniego szczebla - miałem już w przeszłości lepsze propozycje, ale ani mi na tym nie zależy, ani też się do tego nie nadaję, więc konsekwentnie odmawiałem.
Na pewno nie kasy.
Czegóż więc? :-)

P.S.
Pozdrowienia dla Gospodarza.

łatwo
Autor: failure
2008-03-07 17:17:44
Ja się dziwie że Pan się dziwi.

Ale boi się pan powiedzieć wprost, tak samo jak się boi tego Dochnal.

Przeprasza, jestem oczywiście głupi i nawiwny, wy się nie boicie, poprostu to się nie opłaca, ot prosta kalkulacja.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS