menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

To nie Gadowski zamknął Dochnala 26-02-2008
Rozumiem ból Dochnala za skandaliczny czas aresztu, jaki doświadczył. Nie rozumiem jednak, dlaczego zamiast listy skorumpowanych polityków i korumpujących biznesmenów, słyszę o Witku Gadowskim. Bo to łatwiejszy cel? Polityków Dochnal się obawia.  To nie Gadowski przecież wsadził do aresztu Dochnala. Wolałbym posłuchać, jak korumpował polityków. Jak załatwiał prywatyzację? Ile kosztuje w Polsce sprywatyzowanie przedsiębiorstwa?

A nawet gdyby mu Gadowski poradził zostać świadkiem koronnym, to co w tym złego? Nie chce mi się jednak wierzyć , znając Gadowskiego,  że było to w konwencji szantażu i w to, że był wysłannikiem Ziobry.

Na marginesie Witek Gadowski, jak mi dzisiaj powiedział, rozmawiał z żoną Dochnala z innym dziennikarzem, więc ma świadka. Wówczas nie był w TVP, a pracował w TVN.

(6) komentarzy / + dodaj komentarz
Co w tym dziwnego?
Autor: er
2008-02-26 10:23:14
Zamiast bezrefleksyjnie bronić kumpla, lepiej niech się Pan dobrze zastanowi nad postacią Gadowskiego.
Facet w swoim życiorysie kłamliwie podaje, że jest... poetą :-)
To pół biedy - zwykła megalomania. Gorzej, że podaje się też za działacza opozycji antykomunistycznej lat 80-tych, m.in. NZS-u. To już grubsze kłamstwo.
Polecam też Panu zbadanie jego powiązań z ludźmi PRL-owskich służb. W Instytucie Bezpieczeństwa Publicznego, którym Gadowski kieruje (kierował?) roi się od takich ludzi jak Andrzej Kapko - milicjant biorący udział w bojówkach rozbijających krwawo demonstracje w latach 80-tych czy Adam Młot - funkcjonariusz pionu ideologicznego KW PZPR w Krakowie. To są najbliżsi koledzy pana G., nie licząc oczywiście Ryszarda Majdzika, wybitnego intelektualisty, który ostatnio ogłosił, że kocha szczerze rząd Tuska, mimo, że do niedawna był LPR-owcem i antysemitą.
Mało Pan wie o tym człowieku, dlatego też dziwi się Pan temu, że załatwiał różne dziwne sprawy w imieniu Ziobry. Ten typ tak ma...

o pewnym wpisywaczu
Autor: wojt
2008-02-27 15:03:59
Panie Gawlikowski miej pan tyle odwagi aby wreszcie podpisać szklaujace Gadowskiego wpisy, które rozmieszcza pan po różnych forach.

Pudło!
Autor: er
2008-02-27 21:44:17
Pudło, panie \"poeto\"! :-)
Choć jest Pan blisko.
Rzeczywiście to Gawlikowski ujawnił Pańskie powiązania z esbeckimi bojówkarzami. Pewnie dlatego od emisji \"Fachowców\" w TVP nienawidzi go Pan i zwalcza.
Teraz to jest już wiedza powszechna.
A jak z tą Pańską opozycyjną przeszłością? Może wreszcie jakieś szczegóły? Gdzie Pan walczył w tym NZS-ie? Może razem z Andrzejem Kapką :-)))
I proszę koniecznie o tomik wierszy z dedykacją.

gawlikowski
Autor: Ziii
2008-02-29 11:19:14
znam Gawlikowskiego i Gadowskiego. Gadowski trudny ale Gawlikowski to już choroba zazdrości. Jesli to on wpisuje te teksty to koszmar

Witam serdecznie
Autor: M.Gawlikowski
2008-03-03 16:47:35
Usłyszałem od znajomych, że toczy się tu dyskusja na mój temat. Niezmiernie mi miło, choć niestety prawdy w tym tyle, ile na pierwszej stronie Trybuny Ludu.
Gadowski kompletnie mnie nie interesuje.
Nie mój typ.
Nie łączy mnie z nim ani wspólnota życiorysów, ani zainteresowania, ani też krąg przyjaciół.
Jestem obiektem jego ataków rzeczywiście od emisji reportażu, w którym pokazałem przeszłość jego milicyjnego przyjaciela. Odpowiadam na nie wyłącznie w niezbędnym zakresie.
Panie \"Ziii\" - napisał pan: \"Gawlikowski to już choroba zazdrości\".
A czego niby mam mu zazdrościć?
Urody? Talentu poetyckiego? Szczęśliwej rodziny? :-)
Chyba nie tego, że Ziobro zrobił go telewizyjnym urzędnikiem średniego szczebla - miałem już w przeszłości lepsze propozycje, ale ani mi na tym nie zależy, ani też się do tego nie nadaję, więc konsekwentnie odmawiałem.
Na pewno nie kasy.
Czegóż więc? :-)

P.S.
Pozdrowienia dla Gospodarza.

łatwo
Autor: failure
2008-03-07 17:17:44
Ja się dziwie że Pan się dziwi.

Ale boi się pan powiedzieć wprost, tak samo jak się boi tego Dochnal.

Przeprasza, jestem oczywiście głupi i nawiwny, wy się nie boicie, poprostu to się nie opłaca, ot prosta kalkulacja.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS