menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Chichot historii 27-02-2008

"Z mojej wiedzy wynika, że została wszczęta jakaś procedura operacyjna w stosunku do mnie i moich współpracowników. Odniosłem wrażenie, że jesteśmy obserwowani" - mówił tajemniczo Bogdan Święczkowski. Podkreślił jednak, że nie ma dowodów na to, że ktoś go śledzi. Ale zaraz dodał, że gdyby okazało się to prawdą, to byłoby to łamanie prawa.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Palestyna
Autor: Natalia Malik
2008-03-01 19:24:51
Ludzie cierpią... giną ... nie żyją normalnie... to niesprawiedliwe! Jeżeli chcesz pomóc Palestynie wejdź na www.free-palestine.blog.onet.pl wchodźcie warto!! tam dopiero dzieci cierpią!!!!!!!!!!!!!!! zobaczycie jak wygląda życie w Palestynie. zapoznajcie się z tym krajem, z wojną!!! pomóżmy im!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS