menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Chichot historii 27-02-2008

"Z mojej wiedzy wynika, że została wszczęta jakaś procedura operacyjna w stosunku do mnie i moich współpracowników. Odniosłem wrażenie, że jesteśmy obserwowani" - mówił tajemniczo Bogdan Święczkowski. Podkreślił jednak, że nie ma dowodów na to, że ktoś go śledzi. Ale zaraz dodał, że gdyby okazało się to prawdą, to byłoby to łamanie prawa.


(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Palestyna
Autor: Natalia Malik
2008-03-01 19:24:51
Ludzie cierpią... giną ... nie żyją normalnie... to niesprawiedliwe! Jeżeli chcesz pomóc Palestynie wejdź na www.free-palestine.blog.onet.pl wchodźcie warto!! tam dopiero dzieci cierpią!!!!!!!!!!!!!!! zobaczycie jak wygląda życie w Palestynie. zapoznajcie się z tym krajem, z wojną!!! pomóżmy im!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS