menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Gorzeliński i Kasprów ścigają tajne konta 03-03-2008

"Za Odrą służby specjalne za walizkę dolarów kupiły od Heinricha Kielera (byłego pracownika banku LGT) płytkę CD zawierającą dane 1400 osób posiadających konta w alpejskim raju podatkowym. Niemcy liczą na odzyskanie kilku miliardów dolarów niezapłaconych podatków. Do Niemców po dane zgłosiła się już Wielka Brytania, która zapłaciła 100 000 funtów za dane dotyczące ich obywateli. Ponoć zgłosiła się już Nigeria licząc na odzyskanie ponad 200 mln dolarów. Przedstawiciele innych państw na publicznych konferencjach informują, kiedy otrzymają dane dotyczące ich obywateli od niemieckiej prokuratury(...)

Gdyby przypadkiem jakiegoś asa wywiadu bądź prokuratora interesowała zawartość płyty podpowiadamy, że nie trzeba organizować w tej sprawie specjalnej akcji w stylu Jamesa Bonda. Wystarczy zadzwonić do prokuratora Hansa-Ulricha Kruecka z Bochum. Dla ułatwienia podajemy numer telefonu 0234 / 967 -2587"

http://blog.marazm.pl

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS