menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Marszałek Dorn reprezentuje republikę bananową Polska 05-03-2008

Ludwik Dorn na blogu wyjawia: "Przyjąłem darowiznę w postaci telewizora ciekłokrystalicznego firmy LG Electronics o wartości ok. 8500 zł. Wpisałem ją do rejestru korzyści, jak nakazuje mi prawo oraz zgłosiłem do opodatkowania.”

Uzasadnienia to:

„Skoro prezes LG podkreślał, jak bardzo mu zależy, by telewizor znalazł się w moim domu, to uchylenie się od przyjęcia prezentu najpewniej zostałoby bardzo źle odebrane. Po zastanowieniu zdecydowałem się złamać zasadę, by nie przyjmować drogich prezentów.”

PS. Cytaty z "Tygodnika Ciechanowskiego: "LG Elecstronics Mława (LGEMA) zatrudnia ochroniarzy. Kilku z nich stoi przed wejściem. To wyszkoleni, dobrze zbudowani mężczyźni ubrani po cywilnemu, każdy w bejsbolówce. Gdy przechodzi Koreańczyk, salutują mu. Był przypadek, że za odmowę złożenia honorów jeden z ochroniarzy, na oczach kolegów, dostał w twarz. Zwolnił się na własną prośbę.", "jedną z form oddawania hołdu koreańskiemu pracodawcy (Polacy na kierowniczych stanowiskach tego zaszczytu nie dostępują) jest ukłon. Ale nie byle jaki. Wymagane pochylenie to kąt 90°. Gdyby było to takie proste i oczywiste, pracownicy nie musieliby odbywać szkolenia. Jeden opowiada jak kiedyś pewien pracownik, który być może cierpiał na korzonki, a może po prostu się buntował, nie chciał wykonać pełnego ukłonu. Został powalony na ziemię przez kadrowicza", "Jak można się skarżyć w mieście z 26% bezrobociem? Wie pani, że na moje miejsce czeka 20 innych? A za co ja mam rodzinę utrzymać? Dobre tyle, co dają. Trzeba brać, nie dyskutować (~www.BlogMatriksa.blogspot.com)"


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS