menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kim jest doktor Rybicki? 10-03-2008

Jednym z bohaterów śledztwa Jarosława Jabrzyka, Macieja Dudy i Bertolda Kittla i (TVN/Newsweek) jest Władysław Stanisław Rybicki. Absolwent wydziału lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1971). Założył on Centra Medycyny Biologicznej w Rybnie i w Warszawie przy ulicy Królowej Marysieńki. Wcześniej, jak podają autorzy, miał też swoją placówkę w Gdyni.

W Centrum Medycyny Biologicznej leczyło się wielu znanych biznesmenów, polityków, oficerów służb, aktorów, dziennikarzy, producentów telewizyjnych. Lista pacjentów-VIP-ów Rybickiego jest teraz własnością Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, która w ubiegłym roku dokonała rewizji i przejęła dane jakie znajdowały się w posiadaniu CMB.

Doktor, którego małżonką jest Rosjanka, na wieść o tym, co dzieje się wokół jego osoby, pozostał u żony, znanej prawniczki, w Moskwie, ostatnio miał wyjechać do Hiszpanii (mieszka tam córka żony), i nie wraca do Polski. Choć wiąże się to dla niego ze stratami finansowymi i zaprzestaniem działalności CMB. Czy robi słusznie? Wszystko wskazuje na to, że jego milczenie jest błędem. Tylko on może uciąć wszelkie niedomówienia, które od miesięcy narastają wokół jego osoby.

Jak podaje Newsweek: „Z naszych ustaleń wynika, że do śledczych zgłosiła się była pracownica Centrum Medycyny Biologicznej doktora Władysława R. Po jej zeznaniach o spotkaniach w gabinecie dr. R. prokuratura zarzuciła Kaczmarkowi, że kłamał, gdy zeznał, iż nie zna prywatnie Krauzego. Kobieta jest przestraszona. Pytana o kontakty Kaczmarka i biznesmena, zaczyna płakać: - Dajcie mi spokój, ja mam już dość!”

Jeden z jego znajomych powiedział mi:

- Doktor nigdy nie zajmował się polityką. On żyje w innym świecie. Wplątany został w coś z czym w ogóle nie ma wspólnego. Łatwiej bronić się z wolności niż  z więzienia. Widzi przecież jak tu się zamyka ludzi.

Władysław Rybicki tak wyjaśnia czym się zajmuje:

„Medycyna biologiczna faktycznie jest medycyna naturalną, i ekologiczną, i ludową, i niekonwencjonalna, gdyż jej źródło i filozofia to cała dotychczasowa wiedza ludzkości na temat organizmu ludzkiego i jego zdrowia: wiedza  częściej  wymedytowana i empiryczna niż wypracowana przez oficjalną naukę swoich czasów. Przekazywana różnymi kanałami, z rodu na ród, z pokolenia na pokolenie, a nie za pośrednictwem oficjalnych lekarskich czasopism (…)

Jest ona pomostem pomiędzy współczesna medycyną akademicką a tzw. medycyną niekonwencjonalną. Jednocześnie jest ich syntezą (…)

Wprzęgnięcie bowiem najnowszej techniki w stosowane od tysiącleci metody leczenia daje często znakomite efekty i znacznie skraca czas leczenia. I tak dla przykładu: studiując starożytne wodolecznictwo opracowaliśmy i zastosowaliśmy z dużym powodzeniem metody stymulacji funkcji przy pomocy najnowocześniejszej techniki niskich temperatur. Jest to bardzo często znakomite połączenie i synteza: starożytna, sprawdzona filozofia i metoda ubrana w najnowocześniejszą techniką.

Stawiamy sobie zatem za cel przywracanie i upowszechnianie zapomnianych, a skutecznych metod leczenia (…) Uznajemy człowieka i jego organizm za niepodzielną całość, z a jednostkę psycho-emocjonalną–cielesną i duchową. Dlatego szczególną uwagę zwracamy na zależności między zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym.

Wierzymy i wiem, że organizm ludzki wyposażony jest w niewykorzystane jeszcze siły samolecznicze i szukamy metod, które mogą je rozbudzić.

Traktujemy kręgosłup za narząd odpowiedzialny za harmonię w organizmie ludzkim i tu widzimy klucz do zdrowia. Wszak organizm ludzki jest przecież organizacją narządów  i układów a nie prostą ich sumą. A kręgosłup ( z zawartością, oczywiście) pełni w tej organizacji rolę szczególną. Jest przecież głównym kanałem energetyczno-informacyjnym między mózgiem i narządami.”


(15) komentarzy / + dodaj komentarz
Łącznik
Autor: gosc
2008-03-10 16:18:49
A kto był łącznikiem między Krauze i Kaczyńskim?

Znachor
Autor: vittel
2008-03-10 17:12:33
Znachor lekarzem polskich polityków i biznesmenów.
Taki kraj jakie elity.

Ślad rosyjski
Autor: kosek007
2008-03-10 17:25:48
I mamy już aferę nie tylko przeciekową, ale i szpiegowską

Dobrze, że doktor nie wrócił
Autor: ~emka
2008-03-10 18:09:40
Ziobro teraz w TVN24 mówi, że doktor R. miał wpływ na Kaczmarka, Krauzego... Sugeruje, że trzeba zbadać jaką naprawdę prowadził działalność doktor od cudów niewidów... Zaobrączkowaliby doktora, jakby mogli.

kim jest doktor Rybicki
Autor: jagna
2008-03-10 19:01:18
moj znajomy opowiedzial mi pewna historie prawdziwa po jednej stronie budynku antykwariat po drugiej wrozka i leczenie wlasnie magiczno naturalne i do antykwariatu prawie nikt po ksiazki i wiedze nie szedl a wlasnie wszyscy do wrozki i leczenia , antykwariat facet zamknal , dzialo sie to nie na prowincji Polski a wlasnie w pieknej Warszafie , ale coz wiemy ze w pierwszej 500 ce swiata, nie ma zadnej wyzszej uczelni z Polski a komuna kiedy upadla?

Recenzja Janusza Kaczmarka
Autor: rock
2008-03-11 18:34:30
miałem okazję wczoraj obejrzeć ten film i muszę powiedzieć, że jestem zawiedziony. Zawiedziony, ponieważ to tak w myśl takiego dowcipu, gdzie mężczyzna przychodzi ciągle do biblioteki i prosi o coraz większe książki, aż w końcu bibliotekarka, ponieważ on po jednym dniu oddaje te książki, daje mu książkę telefoniczną i jak zwykle po jednym dniu oddaje, ona się go pyta – jak się panu podobała ta książka, akcja, akcja, ale co to za obsada. I taki właśnie był ten film: akcja, akcja, ale co za obsada.

znachor?
Autor: hala
2008-03-11 18:59:55
Jaki znachor? Doktor Władysław Rybicki jest światowej sławy lekarzem medycyny niekonwencjonalnej i tytuł doktora nie dostał za piękne oczy,tylko za ogromną wiedzę,której niestety niektórzy nie umieją pojąć. Dobrze byłoby, żeby zanim ktoś palnie jakąś obraźliwą głupotę dokładniej zaznajomił się z tematem.

I po nitce do kłębka
Autor: zwolennikmaciarewicza
2008-03-11 21:45:04
trafiliśmy do Moskwy...

paranoja
Autor: Myszka Miki
2008-03-13 00:27:00
Doktor Rybicki wielu osobom uratowal zdrowie (a moze i zycie). W tym moim bliskim. Czy to oznacza, ze moja rodzina jest rowniez podejrzana w aferze?
Skadinad, ciekawe podejrzenie sluzb, ze aferzysci knuja na kazdym kroku, nawet chodzac do gabinetu lekarskiego. Powinni byc przeciez niezniszczalni jak Superman :)
Ja sie Panu Doktorowi nie dziwie, ze woli uniknac nagonki.

wierzę w koniec tej farsy
Autor: pacjent
2008-03-14 19:08:20
Przykro mi że tak wielcy ludzie muszą uciekać za granice i są uwikłani w spiski polityczne .

Ten lekarz ratował nasze życie, dzięki niemu moja rodzina i wielu znajomych dziś czuje się dobrze. Ja osobiście chorując ponad 15 lat na SM nie jeżdze na wózku inwalickim i normalnie funkconuje .

Mam nadzieje że będe juz niedługo spotkać się ze swoim lekarzem w którym miałem zawsze oparcie .

Perłę rzucono pod wieprze
Autor: Magdalena
2008-11-22 21:25:39
Zacytuję fragment wypowiedzi z tego artykuł, dlatego, iz uważam ją za najwłaściwszą cyt.\" Doktor nigdy nie zajmował się polityką. On żyje w innym świecie. Wplątany został w coś z czym w ogóle nie ma wspólnego. Łatwiej bronić się z wolności niż z więzienia. Widzi przecież jak tu się zamyka ludzi\".


Doktor nie tylko leczył Vipów, leczył także prostych ludzi, niejednemu przwyrócił zdrowie i życie. I to jest podziękowanie za jego trud. Doktor to wybitny specjalista medycyny niekonwencjonalnej, wieloletnie jego badania w kraju i za granicą pozwoliły osiagnąć mu na polu medycyny alternatywnej niebywały sukces, a teraz co za to został prześladowany co w konsekwencji doprowadziło, że musiał wyjechać z kraju.
Powiem tak \" perła została rzucona pod wieprze\".

Pozdrowienia dla doktora i wracaj jak najszybciej do swej ziemi.

Magdalena.


ps. W naszym kraju tacy specjaliści nie są mile widziani bo po co leczyć chorych?? żeby wyzdrowieli?....

przeczytaj obiektywny karierowiczu
Autor: comediant
2009-06-26 12:36:33
zanim znowu coś bedziesz chcial super przedstawić o rybickim, to poczytaj sobie inteligencie o wilhelmie reichu, nikoli tesli, maxie plancku, einsteina znasz ale nie wiesz o co mu biegało..
ci ludzie byli geniuszami, a rybicki całe życie poświęcił na kompilację ich wiedzy i wnioski jak z tego może skorzystać człowiek.
pewnie skończyłby jak reich, gdyby został w polsce. jeżeli masz troche wyobrażni, która jest kluczowa dla samorozwoju, to po przeczytaniu książki vip dostrojenie powinieneś zatrybić.. czy kierownika basenu na którym ktoś w szatni daje w łape sie poszukuje?! abw?!
człowiek genialny, posiadający nadzwyczajną wiedzę i umiejętności nie może sam poddać sie przesłuchaniu specom od NLP, Hipnozy i perswazji bo to nie jego poziom i szkodliwe byłoby dla niego i nauki. Pamietaj ze zgodnie z prawem przyci,ągania wszyscy robiący świadomie źle dostaną w dupe, tylko ten bufor czasowy...

nadzieja
Autor: nadzieja
2009-11-24 17:59:38
Woziłam córkę do wielu specjalistów, byli bezradni, roztaczali przed nami widmo kalectwa.od znajomych dostałam nr telefonu do Dr. Rybickiego. Obsługa profesjonalna, zabiegi na miejscu , zestaw leków zabezpieczony do następnej wizyty, koszty na przyzwoitym poziomie. W sumie trzy wizyty w odstępie trzech miesięcy i to wszystko. Córka jest już dorosła , badania kontrolne super.Ja teraz chodzę po lekarzach i nic z tego nie wynika, czuję się coraz gorzej i nie mogę odżałować że jedyny lekarz do którego mam zaufanie musiał uciekać za granicę.

doktor zniżony
Autor: gość
2010-12-12 15:47:34
Wielu uratował,wielu zmarło co daje wynik równy zeru,
światowej sławy o sobie pisze a czego on takiego w medycynie dokonał?
szczerze mówiąc z tego co czytam pana doktorka pycha pożera.

empiryczna wiedza,czyli rosolek jest dobry na wszystko...
Autor: r.dawkkins
2011-03-12 12:03:27
swiatowej slawy ? , w ktorym periodyku mozna przeczytac o jego dokonaniach ? czy poza magazynem wrozka ktos o nim wspomnial ?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS