menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Stare dobre czasy 14-03-2008
Plotki nie tylko polityczne: „Każdy pretekst jest dobry, by zabawić się w karnawale, nawiązując bliższe więzi z dziennikarzami – uznało kierownictwo Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego i urządziło jubileusz I półrocza istnienia ABW. Na imprezkę przybyła wierchuszka Agencji, z panami Andrzejem Barcikowskim, Zbigniewem Goszczyńskim, Mieczysławem Tarnowskim i Pawłem Pruszyńskim na czele, i z panem Andrzejem Anklewiczem (który nie pracuje przecież w ABW tylko w GIC) na doczepkę. Nie brakowało jedzenia i picia, zwłaszcza schłodzonych wyrobów polskich gorzelni i browarów (szef ABW tym razem nie pił swego ulubionego drinka: wódki z winem). Losowano nagrody dla dziennikarzy – cudownym zbiegiem okoliczności nagroda specjalna szefa ABW (ortalionowa kurtka z odblaskową nazwą Agencji) przypadła wysłanniczce „GP”.” („Gazeta Polska” 22.01.2003, s. 21,   EZ i AG)

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS