menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kaczyński ma rację 20-03-2008
- Status dziennikarza jest w Polsce niezwykle mizerny, można wręcz powiedzieć, że dziennikarze są jak chłopi pańszczyźniani. Nie buntują się - powiedział Jarosław Kaczyński na spotkaniu ze studentami, transmitowanym na żywo przez tvn24.pl. Kaczyński ma rację. Tylko powinien pamiętać, że jego partia, jej partyjni kacykowie, zarządcy mediów, także zaczęli traktować dziennikarzy jak chłopów pańszczyźnianych. Niepokornych eliminowano. Do dzisiaj ma to miejsce, tam gdzie PIS zachował wpływy w mediach.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
święta prawda
Autor: kaczory2
2008-03-20 11:39:51
...

(..) moja racja jest mojsza niż twojsza (..)
Autor: Gromek
2008-03-21 00:10:42
Chciałbym zabawić się w \"co autor miał na myśli\". Jak dla mnie Kaczyński chciał powiedzieć, że źli dziennikarze obsmarowują PiS, są antypolscy, służą obcym krajom. Chciał powiedzieć, że ich brak buntu polega na uległości wrogom. W tej przewrotnej myśli można nawet dojść do wniosku, że bunt przeciwko jemu to także brak buntu, buntu przeciwko wcielaniu negatywnych wartości.
Nie wierzę w to, że Kaczyński potrafiłby realnie spojrzeć na całą przestrzeń dziennikarstwa i dokonać takiej oceny. Wszystko musi kręcić się wokół niego, a raczej przeciwko niemu. Dlatego też nie karciłbym PiS-u za eliminowanie niepokornych dziennikarzy. Kaczyński czuje, że wszystko jest w porządku, dziennikarzy służących _dobrej_ sprawie trzeba nagradzać, a resztę wyrzucić. Myślę, że on jest na takim poziomie postrzegania rzeczywistości, że w to wszystko bardzo głęboko wierzy. Nawet bym mu nie zarzucał, że świadomie mówi w złej wierze.

W każdym razie nic nie stoi na przeszkodzie, by z błędnych założeń otrzymać prawdziwe wnioski.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS