menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Węglarczyk, trochę refleksji i może tak w pozycji wyprostowanej przed Amerykanami! 20-03-2008
Bartosz Węglarczyk, codziennie po kolejnym zamachu terrorystycznym w Iraku, jak mantra musi chyba powtarzać to co napisał na swoim  blogu:  "Trzymam kciuki za generała Petraeusa. Póki co wydaje się, że w Iraku będzie coraz lepiej. Jeszcze długo nie będzie dobrze, ale jest coraz lepiej."

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Specjalista
Autor: Salon42
2008-03-20 12:36:41
To taki specjalista od spraw zachodnich, który był zdziwiony, że na Kubie był zakaz sprzedaży magnetowidów

jest dobrze, będzie lepiej
Autor: gosc
2008-03-20 13:39:47
na głowę upadł

poprawka
Autor: Salon42
2008-03-20 13:51:09
miało być zagranicznych a nie zachodnich

Niech Weglarczyk przeczyta Kęskrawca
Autor: ortalionowy
2008-03-20 19:22:08
Mimo zdetronizowania Husajna, ceny ropy osiągają kolejne rekordy, na czym korzysta Rosja. Korzystają też Chiny, które zawierają sojusze z państwami z czarnej listy szalonego Busha i rosną w siłę wprost proporcjonalnie do upadku autorytetu USA. A na dokładkę prezydent Iranu Ahmadineżad odwiedza tryumfalnie Bagdad, miasto do niedawna wrogie przywódcom Iranu.
Jeśli to ma być sukces według Millera, to mogę mu tylko poradzić, aby poleciał do Iraku i zobaczył jak wygląda dziś państwo na skraju totalnego upadku i wielce prawdopodobnego rozpadu na trzy części (kurdyjską, szyicką i sunnicką). Taki jest krajobraz po wojnie, która miała przynieść Irakijczykom wolność i demokrację.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS