menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak można się wybić nie tracąc sił? 21-03-2008
Nena83 pisze: "Postanowiłam napisać bo tak naprawdę trochę czytam o artystach i wchodzę na stronki gdzie sie da... stad też mam adres postanowiłam napisać gdyż chciałam spytać jak można się wybić nie tracąc sił? nie piszę książek nie śpiewam ale trenuje gimnastyke i chcialabym sie gdzies pokazac a mam dla kogo a nie jest to latwe w tym swiecie...Moze choc jakies rady? Pozdrawiam Serdecznie"

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
pomocne rady
Autor: lumio
2008-03-21 21:55:58
proponuje bys zaczela uprawiac jakas dyscypline o niewymiernej ocenie - moze to byc malarstwo lub aktorstwo.wystarczy byc ladnym i przespac sie z kim trzeba i twoje obrazy beda genialne lub aktorstwo profesjonale.kariere bez wysilku robi sie TYLKIEM. odradzam kariere sportowa ,tam wszystko mozna zmierzyc ,sprawdzic,wygrac lub przegrac- kariere Radwanskiej odradzam..

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS