menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Jak można się wybić nie tracąc sił? 21-03-2008
Nena83 pisze: "Postanowiłam napisać bo tak naprawdę trochę czytam o artystach i wchodzę na stronki gdzie sie da... stad też mam adres postanowiłam napisać gdyż chciałam spytać jak można się wybić nie tracąc sił? nie piszę książek nie śpiewam ale trenuje gimnastyke i chcialabym sie gdzies pokazac a mam dla kogo a nie jest to latwe w tym swiecie...Moze choc jakies rady? Pozdrawiam Serdecznie"

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
pomocne rady
Autor: lumio
2008-03-21 21:55:58
proponuje bys zaczela uprawiac jakas dyscypline o niewymiernej ocenie - moze to byc malarstwo lub aktorstwo.wystarczy byc ladnym i przespac sie z kim trzeba i twoje obrazy beda genialne lub aktorstwo profesjonale.kariere bez wysilku robi sie TYLKIEM. odradzam kariere sportowa ,tam wszystko mozna zmierzyc ,sprawdzic,wygrac lub przegrac- kariere Radwanskiej odradzam..

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS