menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Partia Demokratyczna płaci za ideową prostytucję 29-03-2008
Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech Olejniczak, ogłaszając, że dotychczasowa forma współpracy z Partią Demokratyczną została zakończona zrobił to, co dawno było do przewidzenia.

Śmieszna jest reakcja na to, Janusza Onyszkiewicza, Bogdana Lisa, Bronisława Geremka, Tadeusza Mazowieckiego, Władysława Frasyniuka, Marka Edelmana, Mariana Filara, Grażyny Staniszewskiej, Jana Kułakowskiego i Jana Lityńskiego (Kłócący się z Joanną Senyszyn w "Magazynie 24 Godziny" - SLD chce nas potraktować tak jak kiedyś PZPR traktował SD, ale my się nie damy.), żalących się, że potraktowano ich jak prostytutki w domu publicznym, każąc im po wspólnie spędzonej nocy (wyborczej) wyjść z pokoju. Świadczy to tylko o tym, że nie rozumieją, iż za każdą prostytucję płaci się jakąś cenę.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Zapomniał pan o Janku Widackim
Autor: gosc
2008-03-29 22:06:25
wynoszącym grypsy z kryminału

Los lokaja SLD (PZPR)
Autor: \"ostr
2008-03-29 23:17:32
Taki jest los politycznego \"lokajstwa\",

Autor
Autor: miecios
2008-03-30 18:28:03
Pisze Pan o prostytucji, a powinien pisać o kur*stwie. Prostytucja to zawód, a kur*stwo charakter. Już przed 89r. z nimi paktowali, więc wiedzieli co robią.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS