menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Dwa dożywocia mają zakneblować prawdę o tej zbrodni? 31-03-2008
Dzisiejszy wyrok w sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika jest porażką wymiaru sprawiedliwości. Dwa dożywocia mają zakneblować prawdę o tej zbrodni?

Co ze zleceniodawcami? Nie oszukujmy się, siedzący na ławie oskarżonych to tylko wykonawcy.

Nie usłyszały zarzutów osoby, które mataczyły śledztwem.  Żaden z przedstawicieli prawa nie odpowiada do dzisiaj za skandaliczne prowadzenie sprawy porwania syna Włodzimierza Olewnika.  Sprowadzanie odpowiedzialności do policjanta z drogówki jest przykrywaniem właściwego problemu. Prawdopodobnie Krzysztof Olewnik by żył, gdyby policja i prokuratura działała tak jak powinna.

Sprawiedliwości w tej sprawie nigdy nie będzie .

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Czy nie ma sposobu?
Autor: Tata Maxa
2008-03-31 16:56:26
Czy nie ma sposobu, żeby zainteresować tą sprawą jakiegoś \"jastrzębia\" z sejmu? Może Autor porozmawia z posłem Andrzejem Czumą, on wydaje się mieć normalne poczucie sprawiedliwości.

Rage against the machine
Autor: Jan Uary
2008-03-31 21:37:01
Dzielni ludzie. I rzygać się chce jak patrzę na tych skorumpowanych i wiecznie zadowolonych posłów którzy NIC NIE ROBIĄ i przestępców w togach - bo to co się dzieje w sądownictwie trzeba nazwać po imieniu!
Pozdrawiam Państwo Olewników i naprawdę mocno trzymam za tą sprawę kciuki!!

Nic nie wypłynie...
Autor: FFWD
2008-04-01 00:52:41
bo tam gdzie maczają paluchy szyszki to nic nie wypływa. Ile było afer a ile złapali \"tłustych wieprzy\"? Zawsze wpadają wykonawcy - płotki-kmiotki, które czasem nawet \"nie do końca wiedzą co czynią\". Grube ryby śpią snem spokojnym bo w bajorze mułu na trzy łokcie.

Dwa dożywocia?
Autor: emigrant
2008-04-10 10:05:29
A Pan Latkowski by sobie życzył aby dostali po 3 tygodnie w uzdrowisku...
Na zachodzie wszyscy by mieli po minimum jednym dozywociu a niektórzy to ze cztery no ale w Polsce rządzi polskie prawo i polscy prawnicy
Czyli górą gruba kreska, nic tylko emigrować gdzie indziej jest lepiej
Emigrant

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS