menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prokuratorowi, który dokonał przełomu w śledztwie w sprawie porwania Olewnika grozi dymisja 06-04-2008
Otrzymałem informację od osoby znającej kulisy śledztwa w sprawie porwania i zabójstwa Krzysztofa Olewnika:

"Prokurator Piotr Jasiński z Olsztyna, który w kilka tygodni od przekazania mu sprawy porwania Krzysztofa Olewnika wyłapał zabójców i odnalazł zwłoki, a następnie stworzył białą księgę błędów organów ścigania w tej sprawie, został odsunięty od śledztwa i grozi mu zwolnienie z pracy."

(17) komentarzy / + dodaj komentarz
Jak w matrixie
Autor: brujita
2008-04-07 09:35:46
Nie rozumiem jakim cudem, w niby cywilizowanym kraju doszło do tak brutalnego mordu. Ta sprawa to absurd za absurdem! Przeciez nawet laik jest w stanie wymienić kilkadziesiąt błędów w tym śledztwie! No, teraz widzę, że chcą się pozbyć kolejnej osoby. Najlepiej niech prokuratora wsadzą do więzienia, wówczas go łatwo \"odetną od sprawy\"... Nie wyobrażam sobie zo czuje rodzina PP Olewników. Mam nieodparte wrażenie, że komuś \"na górze\" bardzo zależy na dręczeniu ich do końca życia... Dobrze, że są media...

Niewygodnych zawsze się usuwa
Autor: oko
2008-04-07 15:59:28
...

Kalisz jak i reszta
Autor: anka
2008-04-07 21:50:21
Ryszard Kalisz nie zgadza się z opinią Zbigniewa Ziobry, że jako szef MSWiA nie zrobił nic w sprawie wyjaśnienia śmierci Krzysztofa Olewnika. W tej sprawie zrobiłem wszystko co trzeba było, a nawet więcej - mówi. J

Jakim cudem?
Autor: ciekawy
2008-04-08 00:24:44
Jakim cudem pełnomocnikiem Olewników został mec Brochwicz?????? To chyba jakieś kpiny! Nie zdziwię sie jeśli poszło o finansowanie kampanii wyborczej albo tez ślady prowadzą do sprawy Orlenu

Obejrzałam \"Teraz My\"
Autor: Inka
2008-04-08 01:07:49
W części \"Teraz MY\" emitowanej tylko w Onet.pl powiedziała również sytuację, kiedy to odwiedziła ministra Ryszarda Kalisza. - Panie ministrze coś jest nie tak – relacjonował swoją rozmowę z wcześniejszych ministrem SMiA. Jak dodała siostra zamordowanego Krzysztofa, mówiła ona ministrowi, że zginęły nawet akta ws. porwania jej brata - znajdowały się w skradzionym aucie.
- Przecież samochody giną w Warszawie – miał odpowiedzieć minister Kalisz. Jak powiedziała Danuta Olewnik-Cieplińska szef resortu w rządzie SLD stwierdził, że \"nic się nie wydarzyło\"
- Potraktował nas jak śmiecie - tak na antenie Onet.pl oceniła postawę Ryszarda Kalisza\"
Ps.Gościem w \"Teraz My\" oprócz Danuty O-C, był Ćwiąkalski.
Danuta sypnęła nazwiskami osób /sporo ich/,których \"nachodziła\" bez większego efektu.Grubo szyli,tylko czy będą cieńko prząśc ?
Ćwiąkalski,jak rzekł,bierze sprawę osobiście od już. Oby,oby....
A rodzina P.Olewników pracuje nadal i jak dobrze,że nie odpuszcza.Jestem z nimi.

No to komu grozi dymisja? Jest głośno od wczoraj....
Autor: Inka
2008-04-08 04:54:45
Prokurator Jasiński wraca do śledztwa ws. Olewnika
Dodatkowy prokurator będzie uczestniczył w postępowaniu dotyczącym nieprawidłowości w śledztwie w sprawie porwania i zabójstwa syna biznesmena spod Płocka, Krzysztofa Olewnika. Wyznaczył go prokurator okręgowy w Olsztynie.
- Prokurator okręgowy w Olsztynie Cezary Kamiński zarządzeniem skierował do pracy w tym postępowaniu jeszcze jednego śledczego, Piotra Jasińskiego - powiedział rzecznik olsztyńskiej prokuratury okręgowej Mieczysław Orzechowski. Wyjaśnił, że do tej pory śledztwo prowadził jeden prokurator.

Panie Kalisz idz pan do diabła!!
Autor: ala
2008-04-08 12:50:00
Pan Kalisz zawsze chętnie komentuje wszystko w TVN, tym razem go zabrakło, nie miał odwagi rozmawiać z kobietą, którą potraktował jak śmiecia. Panie Kalisz niech pan zniknie z naszego życia publicznego, pokazał pan sam ile jest wart . I o ironio nie zrobili tego pana przeciwnicy polityczni.

pytanie?
Autor: zmorka
2008-04-09 13:21:52
Kto odsunął od śledztwa prokuratora Jasińskiego? I kto chce zwolnić go z pracy?

Prokurator
Autor: Pixel99
2008-04-09 22:29:49
Prok. Jasiński został przeniesiony do specjalnego zespołu prokuratorów, którzy pod nadzorem min. sprawiedliwości będą prowadzili dalej to śledztwo.

Do Prokuratora.
Autor: zmorka
2008-04-09 23:27:28
To, że prokurator Jasiński został powołany do specjalnego zespołu to wiemy. Ale mnie interesuje wiad. podana przez pana Latkowskiego. Ponawiam pytanie KTO chce/chciał zdymisjonować Jasińskiego?

Miało to miejsce za czasów Zbigniewa Ziobry
Autor: Sylwester Latkowski
2008-04-09 23:52:06
....

Dziękuję za odpowiedź.
Autor: zmorka
2008-04-10 01:20:34
Czy nie uważa pan, że taka wiadomość podana pod datą 6-04-2008 bez odpowiedniego komentarza może być zupełnie inaczej odebrana?

Prokurator
Autor: Pixel99
2008-04-10 22:14:04
Prok. Jasiński zgodnie z tym co mówia jego zwierzchnicy nie radził sobie ze śledztwem dotyczących uchybień organów ścigania w ramach postępowania dot. porwania Olewnika. Od pażdziernika pozostawał na zwolnieniu (chyba lekarskim).

Z życia wzięte
Autor: Goliat
2008-04-20 19:31:07
To tak jak ze mną w PZU - 11 lat nienagannej pracy i dziś przedstawia mi się wymyślone , nie mylić ze spreparowanymi zarzutami, a dlaczego ponieważ nowy prezes z nominacji partii , która obiecywała normalność i by żyło się lepiej przywraca do pracy dyrektora Oddziału w Szczecinie, który był zwolniony dyscyplinarnie, a ten przywraca kolejnych swoich również zwolnionych kolesi, żeby było śmiesznie wszyscy mieli procesy sądowe przeciwko firmie- to są nowe , normalne standardy????

BREDNIE
Autor: z olsztyna
2008-04-26 10:06:14
nie w kilka miesięcy - tylko po pół roku, nie sam - tylko wraz z grupą śledczych, nie stworzył księgi - tylko na polecenie ówczesnego zastępcy Prok Okręgowego wydane całej grupie, jak każdy członek grupy, odnotowywał wspólnie z grupą najbardziej rażące błędy w prowadzonym wcześniej śledztwie, nie został odsunięty od śledztwa - tylko poszedł na zwolnienia lekarskie ( przez pół roku)

A może nie miał wyboru i musiał ratować się urlopem?
Autor: Sylwester Latkowski
2008-04-26 10:41:04
Proszę się wczytać dokładnie we wpis. Nie napisałem, że w związku ze sprawą Olewnika.
Kontekst problemów prokuratora jest mi znany.
Należy sobie odpowiedzieć na pytanie, czy służyło to śledztwu.

kalisz z janikiem wlasnie powiedieli ze pana majstra to komisja
Autor: .........
2010-02-15 06:44:26
moze ...............

do politycznej odpowiedzialnosci pociagnac
by nie powiedziec slowa ma cztery litery

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS