menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Szef więziennictwa do dymisji 11-04-2008
W Rumunii kryzys w rządzie po śmierci Rumuna w krakowskim areszcie. Minister spraw zagranicznych Rumunii Adrian Cioroianu zrezygnował z urzędu, krytykowany za niewłaściwe zajmowanie się sprawą Rumuna, który zmarł w Polsce w konsekwencji strajku głodowego w areszcie.
A w Polsce cisza. Kto będzie przejmował się śmiercią głodową jakiegoś Rumuna? Trwa próba zamiecenia  sprawy pod dywan. Przy przyzwoleniu mediów.

Dlaczego do dymisji nie podał się dyrektor aresztu śledczego w Krakowie, płk Stanisław Potoczny, Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Krakowie, mjr mgr Zygmunt Lizak i Dyrektor Generalny Służby Więziennej,  gen. dr Jacek Pomiankiewicz.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Nie ma sprawy
Autor: zmorka
2008-04-12 01:48:14
bo to Rumun był, a nie Żyd!

U nas władzia nie takie numery przerabiała i przerabia...
Autor: FFWD
2008-04-13 13:16:32
i nikomu włos z głowy nie spadł. A jak już cokolwiek spadło to koledzy po fachu obśmiali gościa że jest bez jaj. Polak-Węgier dwa bratanki ale do czasu. Nasza władzia obrzydzi nasz kraj każdej innej nacji. Taki maja cel czy to tak im wychodzi? Węgrzy, Serbowie, Irakijczycy, Afgańczycy, Chińczycy, kto następny? Pozdrawiam.

DLACZEGO NIE PODAŁEM SIĘ DO DYMISJI
Autor: Zygmunt Lizak
2008-04-14 23:50:49
Szanowny Panie,
jeżeli naprawdę Pana to interesuje, to można mnie było zapytać . Zresztą jeszcze ciągle można...
-pozostający z atencją-
zl

Lojalność urzędnicza, a nie prawda
Autor: Elzbieta Petruk
2008-04-16 08:43:12
Czytam to co Pan pisze i komentatorzy Pańskich tekstów. Oglądałam ostatni program Pana Lisa na temat więziennictwa. Ostrożna jestem w wypowiadaniu sądów, co do których wiedzę mam niedostateczną, ale na podstawie osobistych kontaktów z wymiarem sprawiedliwości i jego przedstawicielami powiem: Pani Beata Kempa jako Wiceminister Sprawiedliwości okazała się stronnicza, Pan Jacek Pomiankiewicz jako Dyrektor Generalny Służby Więziennej - nieudolny i lojalny wobec urzędniczej kasty, a nie prawdy, poziom pracy Prokuratury Rejonowej w Chełmie obniża zaufanie obywatela do instytucji, która winna stać na straży praworządności. Tyle na razie na podstawie autopsji? Pyta Pan o dymisję Dyrektora Generalnego SW? W ciągu dwóch ostatnich lat miały miejsce w więzienictwie następujące fakty poza wspomnianym przez Pana teraz: Jelenia Góra - funkcjonariusz strzela z wieżyczki, Wrocław - osadzony zabija konkubinę podczas widzenia, Sieradz - funkcjonariusz ostrzeliwuje radiowóz policyjny, Katowice - dyrektor okręgowy aresztowany. To widocznie za mało.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS