menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

U Maxima w Gdyni 19-04-2008
Wróciłem z Trójmiasta. Wystawiono do licytacji  nocny lokal „Maxim” w Gdyni-Orłowie. W Polsce znają ten lokal z piosenki zespołu Lady Pank.  Nocny klub, w który Nikoś, w 1974 roku stał na bramce, a potem z trójmiejskimi gangsterami integrował  się z gwiazdami show biznesu.
Rozmówcy z Trójmiasta szykują się na ostrzał, który padnie z poważnych tytułów prasowych wymierzony w Ryszarda Krauze i związanych z nim osób. Ubolewają, że nie wiedzą, czym wszystko się zakończy.
 
Tylko jeden rozmówca wspomniał o wymianie abp. Gocławskiego na abp Głódzia, i ani nie ubolewał ani się cieszył.  Protest bardziej żyje w mediach niż wśród ludzi z Trójmiasta.

- Kto naprawdę z tych krzyczących przeciwko abp. Głódźowi chodzi do kościoła co niedziele? – powiedział.

Ludzie Tuska, wywodzący się  z Trójmiasta zaczynają cierpieć na chorobę władzy i już mają problem z odbieranie telefonów od swoich znajomych. Typowe.

Przed wyjazdem miałem smutną rozmowę z policjantem, który zwracał uwagę na to, że u niego nic się w firmie nie zmienia. Nadal trwa choroba na Naj. Powołuje się kolejne ekipy z najlepszych policjantów, najlepszych analityków.  Potem okazuje się, że ci Naj nie mają nic takiego w swoim zawodowym dorobku. Ile może być tych Najlepszych? I czy jeśli się powoła ekipę najlepszych policjantów do sprawy Olewnika, to w sprawie Papały nie ma już Najlepszych, i czy Najlepszych starczy do innych spraw?

(8) komentarzy / + dodaj komentarz
Kto to pamięta?
Autor: lapidarium
2008-04-19 01:24:21
Proboszcz z parafii Nikodema Skotarczaka (NIkoś) w Jelitkowie nie chciał by jego pogrzeb odbył w kościele, odmówił mszy, ale arcybiskup Gocłowski się zgodził.

Masz jakąś obsesję na punkcie Krauzego?
Autor: yrek
2008-04-19 16:49:56
Do autora: Masz jakąś obsesję na punkcie Krauzego? czy tak se lubisz połazić po Gdyni...

oto tytuł komentarza
Autor: pokłosie
2008-04-20 10:41:38
Obawiam się, że tylko Panu się wydaje, że ludzie z 3miasta obawiają się \"ostrzału\" przeciwko RK. No chyba że Pana jedynym rozmówcą był mec. T. K.

hm
Autor: werf
2008-04-20 10:52:17
\"Ludzie Tuska, wywodzący się z Trójmiasta zaczynają cierpieć na chorobę władzy i już mają problem z odbieranie telefonów od swoich znajomych. Typowe.ę

Ludzie, ktrorzy maja wysoko postawionego znajomego maja tendencje do zawracania mu glowy kazda pierdola. Chca zalatwic cos szybciej i ominac przeszkody.

Efekt jest jeden, takich telefonow sie nie odbiera po jakims czasie.

Kto opracował strategię czarnego PR w PIS?
Autor: polo
2008-04-20 12:41:23
Pisze pan o tym w artykule w Polityce.

Wylewa łzy a 40 piętro niby bez jego aprobaty?
Autor: Salon42
2008-04-20 14:04:02
Pokrętny jest ten Wejhert. Myśli,że ludzie nie widzą.
- A co panu zrobił Ryszard Krauze? Prasa podawała, że podobno strasznie go pan nie lubi?
- Takie insynuacje to próba prowokacji w stylu PiS-u. Komuś bardzo zależy na tym, żeby nas skłócić.
- Współczuje mu pan doświadczeń z ostatnich miesięcy?
Współczucie to może złe słowo, ale ubolewam nad tym co się stało

Czy reportaż w TVN to część strategi PIS?
Autor: Salon42
2008-04-20 14:10:06
do autora: pytanie o 40 piętro w TVN

Jeszcze kilka takich wyjazdów i na rogatkach pana zatrzymają
Autor: kasyk
2008-04-20 18:15:26
:)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS