menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Mafia węglowa istnieje 25-04-2008
Kiedy z sejmowej mównicy Kazimierz Kutz grzmiał, że nie ma mafii węglowej, doskonale oddawał atmosferę, jaka panuje wokół tej sprawy. Wszyscy najchętniej by zapomnieli o tym, co od lat jest prawdziwym problemem na Śląsku. A problem istnieje. Śląsk toczy gangrena przestępczych związków biznesmenów, szefów firm węglowych, samorządowców, polityków i przedstawicieli prawa.
Straty w obrocie węgla wynoszą od 50 do 150 miliardów złotych. Prawie budżet Polski. Zmieniają się rządy, opcje polityczne i nic z tego nie wynika. Układ korupcyjny trwa. Węgiel na Śląsku jest ponad podziałami politycznymi. Z niego żyją całe rodziny. Trudno rozbić ten układ wzajemnych powiązań, interesów a jest to konieczne, by zmienić Śląsk.

Tragiczna śmierć Barbary Blidy nie powinna przykryć tej prawdy.

(5) komentarzy / + dodaj komentarz
S.
Autor: ts
2008-04-25 18:07:22
Nie znasz, chłopie, Śląska...

Na rękę teraz geszefciarzom
Autor: gosc
2008-04-25 22:10:12
taki stan

Mafia i Śląsk
Autor: `ser
2008-04-26 11:21:33
Wmawia się nam od lat mit Śląska. A rzeczywistość to nie filmy Kutza.

bzdury
Autor: miszek
2008-04-26 20:47:14
Tu nie chodzi o rozbijanie znajomosci, tu chodzi o wladze i kase, ... kazdy tam u gory ma w D. co mysla doly, doly sa od tego aby je doic.

Ot wielkie odkrycie jak to ze pan Latkowski robi duzo sensacji a tego co istotne i tak nie pokaze w swoich filmach np., nie pokaze istotnych wnioskow dzieki ktorym wskazalby osoby odpowiedzialne.

To moze byc i bywa gorsze niz sama dzialalnosc ludzi ugory.

za gazetą wyborczą
Autor: Salon42
2008-04-27 00:12:51
Według popularnej do dziś na Śląsku legendy dyktator III powstania śląskiego, który umarł tuż przed II wojną, został zatruty oparami arszeniku - jego polityczni wrogowie z Warszawy mieli posmarować nim ściany celi, w której go uwięziono.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS