menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Temat dla komisji w sparwie śmierci Blidy 25-04-2008
Jest pewien element, który wystąpił po śmierci Blidy. Próby zaangażowania Policji w tę sprawę, ale nie mogę się o tym wypowiadać, to temat na komisję śledczą - powiedział w rozmowie ze mną wysoki funkcjonariusz KGP.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
Ostanio wszystko polega na tym,
Autor: zmorka
2008-04-26 02:35:21
że ktoś coś komuś powiedział, ale nie może zdradzić, ale ważne, ze zasieje odrobinę niepokoju. KONKRETY, prosimy o konkrety, a nie półsłówka, które niczemu nie służą chyba ,że tak ma wyglądać nowoczesne dziennikarstwo (polskie)? Dziennikarz powinien być odpowiedzialny za to co pisze i podawać źródła, a nie pełnić rolę pani z magla;).

I jeszcze cos...
Autor: zmorka
2008-04-26 02:39:23
skoro on nie może się publicznie na ten temat wypowiadać, to dlaczego Pan sie wypowiada? Nie lepiej poczekać na te rewelacje kiedy powie przed komisją? Bo jeżeli nie powie to co?

Tak...
Autor: ts
2008-04-26 19:42:21
Policja na polecenie ówczesnego szefa MSWiA (pana kolega Kaczmarek) przekazała spis wszystkich spraw weglowych. Nacisk miał byc położony na znalezienie czegokolwiek na Blidę. Raport z CBS trafił do Ziobry, ale już go kilk amiesięcy po śmierci Blidy ni einteresował...
Zeznawali o tym Kaczmarek i Kornatowski w Łodzi... Zgadza się?

Kornat i Kaczmarek zeznają wszystko
Autor: bx
2008-04-26 22:18:00
Kornat i Kaczmarek zeznają wszystko co Ćwokalski zechce, albo co Graś zechce - żeby potem mówić o Sekuritate.

Co wy tam Stopczyk palicie? chciałoby się zapytać

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS