menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A co z prokuratorami nadzorującymi pracę Remigiusza Mindy? Tylko kibicowali? 28-04-2008

(8) komentarzy / + dodaj komentarz
Ryba psuje sięod głowy
Autor: pad
2008-04-28 13:27:41
a oni zaczynają od ogona

...
Autor: zzRafaLzz
2008-04-28 16:20:38
Tak myślalem ze ta sprawa bedzie do konca wyjaśniona..:)

A co z beneficjentami kasy z okupu?
Autor: JOTA
2008-04-28 20:39:37
Czy ktoś jeszcze dobierze się do K.Franiewskiej, która siedzi w chacie wyremontowanej z okupu? Jej wyrok to porażka!

Wyższy Poziom ma na uwadze Danuta Olewnik,
Autor: Inka
2008-04-29 14:12:45
która,jak odczuwam i słyszę,idzie na całośc i nie odpuści.

A co do prokuratorów:

\"Pytany przez dziennikarzy o kolejne zatrzymania, w tym prokuratorów, Orzechowski powiedział, że \"do tej pory z olsztyńskiej prokuratury nie wyszedł żaden wniosek o uchylenie immunitetu prokuratorowi\". Bez tego nie można zatrzymać i postawić zarzutów prokuratorom.\"

Dla JOTY
Autor: Inka
2008-04-29 15:21:54
K. Franiewska (Kutno,Warszawa) bryluje na naszej-klasie!
To niesamowite, ale faktycznie można obejrzeć sobie skazaną w zawieszeniu żonę bandyty Franiewskiego na naszej-klasie. Prezentuje opaleniznę na paru fotach z pejzażem domowym - tym wyremontowanym za okup od Olewnika. Jakooś mężem się nie chwali???
Ma w końcu na czym pisać - tatuś/ mąż kupił komputer w 2003, jak dostał kasę.

Czekamy na zdjęcia na działce!

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że ktoś może wierzyć, że ona \"nie wiedziała\", co się działo przez dwa lata przetrzymywania Krzysztofa Olewnika na działce w garażu, tudzież znać inne sprawy z tym związane. To dalsza kompromitacja organów ścigania i wymiaru \"sprawiedliwości\".

~Ewik , 25.04.2008 08:43
Miał pan rację
Autor: Salon42
2008-04-30 12:01:20
Żaden z grupy prokuratorów nadzorujących śledztwo w sprawie uprowadzenia Krzysztofa Olewnika nie poniesie odpowiedzialności karnej – ustalił reporter RMF FM. Śledczy nie zostali bowiem włączeni do kręgu podejrzanych. Do tej pory zatrzymano wyłącznie funkcjonariuszy policji.

Jak dowiedział się Krzysztof Zasada, wobec żadnego z prokuratorów nie jest prowadzone nawet postępowanie sprawdzające. Taka procedura dałaby odpowiedź na pytanie, czy są postawy do wszczęcia wobec prokuratora postępowania dyscyplinarnego. To może skutkować np. zawieszeniem śledczego w czynnościach służbowych.

Co tak wszyscy zamilkliKozłów ofiarnych wypuścili
Autor: usb
2008-05-01 08:03:50
Nagle cisza o sprawie Olewnika, po wypuszczeniu na wolność policjantów. TVN milczy jak głaz.
Skąd pan wiedział, jak zakończą się zatrzymania?

Warzecha wytyka policyjnym związkowcom
Autor: wasza_sprawa
2008-05-01 08:24:26
Sąd zdecydował, że nie będzie aresztu dla policjantów, oskarżonych o zaniedbania w sprawie Krzysztofa Olewnika. Postanowienie sądu powitali brawami policyjni związkowcy. Te brawa wystawiają im jak najgorsze świadectwo.

Po pierwsze - policyjne związki zawodowe i ich działalność to kolejny dowód na szkodliwość związków zawodowych w ogóle. Nie przypominam sobie sprawy, w której policjanci byliby oskarżeni o cokolwiek, w której związki zawodowe policji nie broniłyby ich za wszelką cenę i zgodnie z heglowską deklaracją, że jeśli fakty nie pasują do tezy, to tym gorzej dla faktów. Tak było zawsze również wówczas, gdy ewidentne zaniedbania policjantów prowadziły do tragedii. W sprawie Olewnika - abstrahując od bardzo prawdopodobnego lokalnego wątku politycznego - było tak samo.

Policyjne związki zawodowe działają na identycznej zasadzie jak patologiczne korporacje: lekarska czy prawnicza (pojmowana ogólnie). Nieważne, czy człowiek jest winny, ważne, że jest nasz i musimy go bronić w każdej sytuacji.

Związkowcy protestowali przeciwko umieszczeniu policjantów w areszcie, tłumacząc, że nie będą mataczyć i na pewno stawią się na każde wezwanie. Zastanawiam się, czy istnieje sytuacja bardziej sprzyjająca mataczeniu w śledztwie niż gdy podejrzanym jest policjant, mający kolegów wśród potencjalnych świadków, mogący liczyć na środowiskową lojalność i wspierany bezkrytycznie przez policyjne związki zawodowe.
...
Oj sporo racji ma Warzecha. Korporacja nie pozwoli by ruszyć sprawę.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS