menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Kim naprawdę jest Jasiński? 12-05-2008
Prokurator Piotr Jasiński miał być tym „dobrym  szeryfem” w sprawie porwanego i zabitego Krzysztofa, przekonywała mnie rodzina i prawnicy Olewników, z czasem okazało się, że nie jest to „szeryf bez skazy”.

Śledząc ostatnie doniesienia medialne zauważam coś niepokojącego, staje się on wybitnie czarną postacią sprawy Krzysztofa Olewnika.  Jakby to on odpowiadał za skandaliczne błędy w śledztwie, które doprowadziły do śmierci porwanego Krzysztofa. Jakoś nie słyszę o postępowaniach dyscyplinarnych wobec innych prokuratorów.
– Jasińskiemu zapowiedziano, że go wykończą i to sie dzieje – mówi osoba znająca realia w Olsztynie.

Jaka jest prawda? Być może kiedyś ją poznamy, bo na razie media są karmione półprawdami i kłamstwami przez informatorów, takimi ja te w artykule Mariusza Kowalewskiego i Małgorzaty Zawadki „Chwalony prokurator wpadł w tarapaty” w Rzeczpospolitej.

– Jasiński chodził wtedy po prokuraturze dumny jak paw – czytamy. -  W Olsztynie zorganizowano konferencję na temat porwań. Była rodzina Olewników i specjalny gość Janusz Kaczmarek, a u jego boku prym wiódł Jasiński. Do dziś w jego gabinecie wisi dyplom z tamtego zdarzenia – opowiada nam prokurator z Olsztyna.

Byłem uczestnikiem tej konferencji, inauguracji Fundacji Krzysztofa Olewnika i nie widziałem tam Piotra Jasińskiego, wiec nie mógł tam wieść prymu i puszyć się jak paw. Za to po raz pierwszy usłyszałem tam o jego konflikcie z obecnym prokuratorem okręgowym w Olsztynie  Cezarym Kamińskim i miejscowym oddziałem CBŚ.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
to bardzo ciekawa informacja
Autor: maciek
2008-05-13 20:23:55
natomiast co do mediow to niech juz pan tak nie cukierkuje, dobrze pan wie ze sa tam ludzie odpowiedzialni za informacje, redaktorzy, dziennikarze, dyrektorzy. Robia tak jak im wygodnie, niech pan nie mowi ze to informatorzy sa ci zli. ostatecznie pana praca tez na tym polega ze chodzi pan i szuka a to ze ktos panu sprzeda kit czy polprawde to juz nie zawsze od pana zalezy, dlatego jest cos takiego jak weryfikacja prawda?

Jasiński nie/zdolny/ do czego?
Autor: Inka
2008-05-14 11:42:45
\"Kamiński przyznał, że nad sprawą porwania Olewnika, mimo powołania grupy prokuratorów, de facto pracuje jeden prokurator - Paweł Zmitrowicz.

- Wykonał on, razem z biurem spraw wewnętrznych olsztyńskiej komendy wojewódzkiej i olsztyńskim CBŚ większą część roboty w tej sprawie, bo tak się złożyło, że pozostałych dwóch prokuratorów, w tym Piotr Jasiński, przebywało na długotrwałych zwolnieniach lekarskich - wyjaśnił Kamiński. Dodał, że prok. Jasiński co prawda w poniedziałek wrócił już ze zwolnienia, ale nie przedstawił jeszcze wymaganego prawem pracy zaświadczenia, że jest zdolny do pracy.\"
/z kwietnia br/

Na pewno nie ma czystych rak
Autor: molson
2008-06-09 15:50:34
Mam nadzieje, ze wykoncza prokuratora Jasinskiego. Mam w tym osobisty interes. Prokurator Jasinski prowadzil sledztwo w sprawie o porwanie i zabojstwo, gdzie podejrzanym, pozniej oskarzonym a obecnie skazanym na dozywocie jest moj brat. Nie sposob na takich lamach opisac sprawe w ktorej jest 13 tomow akt. W telegraficznym skrocie, znaleziono czesc zwlok NN, ktore prok. Jasinski zalozyl naleza do zaginionego X. Nastepnie usuwajac czesc zwlok, ktora gdyby nalezala do X, posiadalaby znaki identyfikacyjne, usuwajac i falszujac dokumentacje z ogledzin i autopsji, zlecajac serie badan DNA, gdzie badanie sladow ew. zabojcy dalo profil DNA kobiety ( prok. Jasinski nawet nie usilowal jej szukac - zadna kobieta nigdy nie byla podejrzana w tym sledztwie). Badanie porownawcze DNA poszczegolnych szczatkow NN aby wykazac, iz pochodza od jednej ofiary i inne badanie DNA , a mianowicie porownawcze DNA domniemanej matki i NN, w profilach DNA NN roznia sie na jednym alelu a przeciez mialy byc profilami genetycznymi tych samych szczatkow, wiec powinny byc identyczne.( to badanie nie dalo odpowiedzi czy jest to syn badanej kobiety) Nie porownal uzebienia NN z uzebieniem X, a dokumenty dentysty X usunal z akt. Zlecil badanie antropologiczne, po odtworzeniu wygladu twarzy znalezionej czaszki, kiedy nie przypominala nawet zaginionego X, zlecil nastepna opinie antropologiczna i tym razem superprojekcja podobno wykazala, że jest to X. Po maseracji (usunieciu tkanki miekkiej) okazalo sie, ze NN mial stary postrzal w zuchwe ( miejsce to opisal medyk sadowy i antropolog przed maseracja jako brak zeba, zebodol zarosniety). Po przepytaniu rodziny i znajomych X, czy byl postrzelony w przeszlosci i otrzymaniu negatywnej odpowiedzi, prokurator Jasinski przy pomocy absurdalnych zeznan medyka \"udowodnil\" !, że postrzal ten zostal oddany w chwili smierci ofiary,!!!. Chyba jeszcze ludzkosc nie ma takiej broni, ktora penetruje kosc ( tutaj zuchwy) a nie zostawia sladu wlotu i uszkodzen na tkance miekkiej!!! Te wszystkie zarzuty pomimo falszowania akt, nie zostaly usuniete w calosci i sa w aktach. Np. wspomniana czesc ciala usunieta z akt - zdjecia, video i protokoly ogledzin, wskazuja, iz ta czesc ciala nie zostala znaleziona.( wplynely one na Dziennik Podawczy 3 m.ce po sporzadzeniuju po otrzymaniu przez prok. Jasinskiego I badania antropologicznego i czesci DNA!)) natomiast protokol autopsji, protokol pobrania mat. DNA, ptotokoly daktyloskopii podaja, iż ta czesc ciala zostala znaleziona. Medyk zeznal, iż przepisywal protokol i popelnil techniczna pomylke przy przepisywaniu bo dysponuje duza iloscia szczatkow i przepisujac wstawil tam ( 8 razy!!!) te czesc ciala, ktorej nie bylo!!!!. Itd Itd. A wiec to o czym wspominam - bo przecież ta cala farsa nazywana sledztwem jest duzo bardziej skomplikowana - i na co mam dowody, swiadczy o tym, że prok. Jasinski ma bardzo brudne rece. Na sprawie mojego brata zrobil kariere i nie jest takim bohaterem!!!
Jak to mowia Anglicy - What goes around comes around!

Z powazaniem Molson

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS