menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Bezpieczne londyńskie latarnie 22-05-2008
"Państwo (nad)opiekuńcze, zwane Wielką Brytanią, tak strasznie się przejęło jakimś banalnym sondażem – z którego wynikało, że co dziesiąta osoba doznała urazu bo nie koncentrowała się na tym co robi, tylko na swej komórce – że postanowiło teraz zacząć owijać latarnie gąbką.
Firma 118118, która zamówiła sondaż, wraz z organizacją charytatywną Living Streets, rozpoczęły pilotażowy program owijania latarni (to nawet brzmi kretyńsko) na Brick Lane we wschodnim Londynie. Tam rzekomo – jak wynika z sondażu – najwięcej osób w całym kraju właziło na kosze i latarnie w trakcie pisania smsa (...)

Organizacja zapowiada, że będzie pytała przechodniów na Brick Lane o reakcję i – jeżeli odzew będzie pozytywny – zamierza owijać latarnie, słupy, kosze na śmieci i inne takie także w Birmingham, Manchesterze i Liverpoolu."

Michał Dzierża, http://www.dzierza.co.uk/

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
Hehe jaja jak to w socjalizmie....
Autor: sid
2008-05-24 02:17:46
WB wysforowała się na czoło nie ma co. Ale my tez doganiamy, jest już pomysł z monitoringiem dla dzieci. Może od razu zacząć wstawiać czipy po porodzie i będzie bez obłudy.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS