menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

A propos klapsów 30-05-2008
Brak konsekwencji w walce z klapsami u decydentów. Warto zadać im pytanie: Dlaczego stosuje się środki przymusu w stosunku do dzieci przez policję, w zakładach poprawczych? Przecież nie wolno bić dzieci.

Co rodzic ma zrobić w sytuacji ekstremalnej, gdy dziecko dostaje szału, histerii, i zaczyna tłuc, rzucać kamieniem  w inne dziecko, skoro, jak dzisiaj usłyszałem na konferencji premiera, nawet „szarpnąć” dziecko nie można, by schwycić go i siłą powstrzymać od napadu agresji?
Wynika z tego, że należy zadzwonić po policję i spokojnie przyglądać się jak dziecko tłucze kamieniem drugie dziecko albo rodzica, zanim przyjedzie radiowóz. Uwaga, jak dziecko zacznie uciekać na ulicę w ataku histerii, także go nie chwytajcie, nie szarpcie… wzywajcie policję… a jak wpadnie pod samochód… no cóż, nie macie prawa stosować siły fizycznej wobec dzieci.
Oczywiście interwencja policji będzie  skuteczna i oprze się tylko o słowną perswazję.

Bezmyślnie uogólnia się patologiczne zachowania niektórych rodziców na resztę matek i ojców. To łatwiejsze dla polityków, niż zajęcie się sprawą biedy w rodzinach wychowujących dzieci, bo to ona zazwyczaj doprowadza do tragedii.

PS.
Nigdy nie dałem jeszcze dziecku klapsa, w przeciwieństwie do premiera, który dawał, a dzisiaj jak już ma dorosłe dzieci i problem wybuchu agresji dziecka już go nie dotyczy, stał sie nagle ich przeciwnikiem.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Chcą wprowadzić monitoring ...
Autor: sid
2008-05-31 20:11:14
nasze władze chcą być w awangardzie UE w ograniczaniu swobód obywatelskich. Niech zabierają dzieci wprost ze szpitali od matek, niech je czipują, szczepią (nie wiadomo czym i na co) i od maleńkiego pranie głów by były prawdziwymi europejczykami. Jak to mawiał Lenin dajcie mi jedno pokolenie a Świat przewrócę. Przy okazji zmonitoruje sie też dorosłych czy aby nie chowają zaskórniaków po domach. Co z tego że Orwell już to dawno wiedział? Ten syf bardzo przyśpieszył w ostatnich latach a po 01.01.2009 jeszcze przyśpieszy. Kasta bogatych urzędasów i masy lemingów do roboty + trochę \"mondrych głów\" i artystów do zabawy. To się kiedyś nazywało niewolnictwo. Ale to \"tylko\" dawno było i \"tylko\" w Afryce ;-))) Pozdrawiam.

zabraniać
Autor: Geralt
2008-05-31 21:42:45
We Włoszech matka zostawiła dziecko w aucie w związku z czym malec zmarł. Idąc za logiką rządu należy zabierac matkom prawojazdy!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS