menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Koledzy patrzą dzisiaj na mnie krzywym wzrokiem 03-06-2008
Starszy mężczyzna wchodzi do czytelni IPN. Jest poruszony. Rzuca płócienną siatkę na stolik i wgłębia się w akta. Po godzinie głośno mówi do jednego z pracowników IPN:

- Jaki ślad jest tutaj? Nie ma zobowiązania. Nie brałem pieniędzy. Miałem donosić na reżyserów? Znałem wszystkich. Wszystko się kręci wokół sprawy Chojeckiego, którego nie znam osobiście. O to chodzi, że koledzy patrzą dzisiaj na mnie krzywym wzrokiem. Chcę zgłosić protest.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
ciekawe...
Autor: ts
2008-06-04 07:29:57
W jaki sposób ten TW uzyskał dostęp do materiałów (no bo tak mozna wnisoc z tych kilku zdań na blogu) ? O ile sie nie mylę, to ustawa o IPN nie pozwala na to, aby do swoich teczek mieli wgląd tajni współpracownicy?

protest??
Autor: bx
2008-06-04 18:17:40
Sylwester, ALE o so HOZI?
piszesz kodem? szyfrem? to informacja dla kogoś? czy zwykły bełkot?

pisz co i jak, rzetelnie, z kontekstem, a nie takie tam \"piardy\".

Ja widziałem z kolei jak w czytelni IPN stary człowiek czytając akta płakał poznając ile wycierpieli obcy ludzie, żeby go nie zdradzić, a jego znajomi klepali aż miło.
i co?
A! tam chodziło o sprawę Fabisiaka.
Paniatno?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS