menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Koledzy patrzą dzisiaj na mnie krzywym wzrokiem 03-06-2008
Starszy mężczyzna wchodzi do czytelni IPN. Jest poruszony. Rzuca płócienną siatkę na stolik i wgłębia się w akta. Po godzinie głośno mówi do jednego z pracowników IPN:

- Jaki ślad jest tutaj? Nie ma zobowiązania. Nie brałem pieniędzy. Miałem donosić na reżyserów? Znałem wszystkich. Wszystko się kręci wokół sprawy Chojeckiego, którego nie znam osobiście. O to chodzi, że koledzy patrzą dzisiaj na mnie krzywym wzrokiem. Chcę zgłosić protest.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
ciekawe...
Autor: ts
2008-06-04 07:29:57
W jaki sposób ten TW uzyskał dostęp do materiałów (no bo tak mozna wnisoc z tych kilku zdań na blogu) ? O ile sie nie mylę, to ustawa o IPN nie pozwala na to, aby do swoich teczek mieli wgląd tajni współpracownicy?

protest??
Autor: bx
2008-06-04 18:17:40
Sylwester, ALE o so HOZI?
piszesz kodem? szyfrem? to informacja dla kogoś? czy zwykły bełkot?

pisz co i jak, rzetelnie, z kontekstem, a nie takie tam \"piardy\".

Ja widziałem z kolei jak w czytelni IPN stary człowiek czytając akta płakał poznając ile wycierpieli obcy ludzie, żeby go nie zdradzić, a jego znajomi klepali aż miło.
i co?
A! tam chodziło o sprawę Fabisiaka.
Paniatno?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS