menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prokuratorzy to zawistni ludzie 18-06-2008
Według Elżbiety Janickiej, byłej szefowej prokuratury okręgowej w Warszawie, przesłuchiwanej przez sejmową komisję śledczą do spraw nacisków, "w prokuraturze nic nie może zdziwić".

"Prokuratorzy to zawistni ludzie", część z nich działa z niskich pobudek. To spiskowcy .Chodzi im o to by zasiąść w fotelu w „zielonym gabinecie”. "O stanowisko i tytuł". „Nie ważne jak krótko, ale ważne, że w kwitach byłem prokuratorem okręgowym”.
Prokuratorzy to płochliwe istoty, które z przerażenia "zamykają się w swoich pokojach".

W prokuraturze panuje mobbing, zwany "psychotechniką": "Raz przysłała do mnie smsa wieczorem i nie odpisałam i była za to awantura." Te awantury trudno było przeżyć. "Nie sądzę, żeby ktoś miał odwagę zadzwonić do szefowej. Szefowej Kowalskiej się bano.(…) Trudno uwierzyć w to do czego zdolni są prokuratorzy"

„Takie to jest środowisko, nic na to nie poradzę."

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
do czego zdolni są prokuratorzy
Autor: mb
2008-06-20 11:03:18
Prokuratorzy, na rozkaz lub za kasę są w stanie zrobić z człowieka niewinnego przestępcę. Z bandziora zrobić wzorowego obywatele. Przesłuchiwać kobietę w trakcie porodu - księgowa Dochnala. Mnie osobiście prokuratorski śmieć z Łomży oskarżał w imieniu \"poszkodowanych\" bandziorów, na szczęście sąd go obśmiał. Ale dwa lata prokuratorski gnojek mieszał mnie z błotem, wiedząc, że fałszywie oskarżają mnie bandyci. Dalej jest prokuratorem, pewnie awansował.

wideo
Autor: Lidia Kowal
2010-02-11 14:49:17
Czy nie orientuje sie ktos moze gdzie dostepne sa materialy wideo z przebiegu obrad komisji? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS