menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Prokuratorzy to zawistni ludzie 18-06-2008
Według Elżbiety Janickiej, byłej szefowej prokuratury okręgowej w Warszawie, przesłuchiwanej przez sejmową komisję śledczą do spraw nacisków, "w prokuraturze nic nie może zdziwić".

"Prokuratorzy to zawistni ludzie", część z nich działa z niskich pobudek. To spiskowcy .Chodzi im o to by zasiąść w fotelu w „zielonym gabinecie”. "O stanowisko i tytuł". „Nie ważne jak krótko, ale ważne, że w kwitach byłem prokuratorem okręgowym”.
Prokuratorzy to płochliwe istoty, które z przerażenia "zamykają się w swoich pokojach".

W prokuraturze panuje mobbing, zwany "psychotechniką": "Raz przysłała do mnie smsa wieczorem i nie odpisałam i była za to awantura." Te awantury trudno było przeżyć. "Nie sądzę, żeby ktoś miał odwagę zadzwonić do szefowej. Szefowej Kowalskiej się bano.(…) Trudno uwierzyć w to do czego zdolni są prokuratorzy"

„Takie to jest środowisko, nic na to nie poradzę."

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
do czego zdolni są prokuratorzy
Autor: mb
2008-06-20 11:03:18
Prokuratorzy, na rozkaz lub za kasę są w stanie zrobić z człowieka niewinnego przestępcę. Z bandziora zrobić wzorowego obywatele. Przesłuchiwać kobietę w trakcie porodu - księgowa Dochnala. Mnie osobiście prokuratorski śmieć z Łomży oskarżał w imieniu \"poszkodowanych\" bandziorów, na szczęście sąd go obśmiał. Ale dwa lata prokuratorski gnojek mieszał mnie z błotem, wiedząc, że fałszywie oskarżają mnie bandyci. Dalej jest prokuratorem, pewnie awansował.

wideo
Autor: Lidia Kowal
2010-02-11 14:49:17
Czy nie orientuje sie ktos moze gdzie dostepne sa materialy wideo z przebiegu obrad komisji? Dziekuje z gory za odpowiedz.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS