menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wreszie Zbigniew Zioro powiedział prawdę 27-06-2008
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wyjaśnił, dlaczego nie używano służbowych telefonów, a na karty pre-paid.  Tłumaczy Magdalenie Rubaj z "Dziennika": "Trzeba było zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa, bo nasze państwo kontroluje podsłuchy w bardzo ograniczonym zakresie(...) Podkreślam, nasze państwo ma bardzo ograniczoną możliwość kontroli ewentualnych nielegalnych podsłuchów"

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
tez mi sensacja
Autor: zx
2008-06-27 21:01:32
od lat wiem, że podsłuchy w Polsce są i to na dużą skalę.
Nazywa się to oficjalnie \"techniczna obsługa wywiadu gospodarczego\"

Panstwo cieknace jak sito.
Autor: Jaszyn
2008-06-28 00:25:07
Ciekawe czy Ziobrze chodzi o to ze w RP mozna byc podsluchiwanym przez SKW,SWW,ABW, AW, Straż Graniczną, Policje? Czy moze o to ze dopiero niedawno \"mocarze umyslowi\" zakupili dla rzadu telefony szyfrujace- wczesniej wszystko szlo w eter po normalnych laczach. Ciekawe czy obce sluzby mialy problemy ze sluchaniem tego? ;) Swego czasu Amerykaie i Brytyjczycy mieli calkiem niezly odbior tego co mowi polski premier. Gdy wyszlo to w prasie u nas zapadlo gluche milczenie... Wracajac do Ziobry widze ze zyje jeszcze w czasach kiedy pre -paid zapewnial anonimowosc -ciekawe czy potwierdzili by to secjalisci z NSA? ;)
Ale rozumiem ze tanie panstwo przede wszystkim ;)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS