menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Wreszie Zbigniew Zioro powiedział prawdę 27-06-2008
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro wyjaśnił, dlaczego nie używano służbowych telefonów, a na karty pre-paid.  Tłumaczy Magdalenie Rubaj z "Dziennika": "Trzeba było zachować najwyższe standardy bezpieczeństwa, bo nasze państwo kontroluje podsłuchy w bardzo ograniczonym zakresie(...) Podkreślam, nasze państwo ma bardzo ograniczoną możliwość kontroli ewentualnych nielegalnych podsłuchów"

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
tez mi sensacja
Autor: zx
2008-06-27 21:01:32
od lat wiem, że podsłuchy w Polsce są i to na dużą skalę.
Nazywa się to oficjalnie \"techniczna obsługa wywiadu gospodarczego\"

Panstwo cieknace jak sito.
Autor: Jaszyn
2008-06-28 00:25:07
Ciekawe czy Ziobrze chodzi o to ze w RP mozna byc podsluchiwanym przez SKW,SWW,ABW, AW, Straż Graniczną, Policje? Czy moze o to ze dopiero niedawno \"mocarze umyslowi\" zakupili dla rzadu telefony szyfrujace- wczesniej wszystko szlo w eter po normalnych laczach. Ciekawe czy obce sluzby mialy problemy ze sluchaniem tego? ;) Swego czasu Amerykaie i Brytyjczycy mieli calkiem niezly odbior tego co mowi polski premier. Gdy wyszlo to w prasie u nas zapadlo gluche milczenie... Wracajac do Ziobry widze ze zyje jeszcze w czasach kiedy pre -paid zapewnial anonimowosc -ciekawe czy potwierdzili by to secjalisci z NSA? ;)
Ale rozumiem ze tanie panstwo przede wszystkim ;)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS