menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Natalia Stankiewicz, czyli jak skutecznie wywołać zainteresowanie swoją osobą w sieci 12-07-2008
- Jakie były Twoje początki na GL? Jak tu trafiłaś? Czy pamietasz pierwszy post?

Natalia Stankiewicz: tak - to było równo rok temu - zaprosiłam do kontaktów faceta, parę dni potem spotkałam się z nim w realu, ale CBŚ przeleciało mu firmę zanim on zdążył przelecieć mnie i zerwał ze mną wszelkie kontakty, bo myślał, że jestem kimś podstawianym czyli od razu głęboka woda.
- Czy cbś przelecialo tez ciebie?

Natalia Stankiewicz: byłam wtedy jeszcze na Śląsku, przyjechałam do Warszawy tylko na jeden dzień bo kumple z kabaretu akurat jechali na występ to się zabrałam - i spotkałam się z koleżanką w Złotych Tarasach na spacer po sklepikach a potem na spotkanie z tym prezesem, bo powiedział że mi załatwi robotę i mnie zarekomenduje

Był uroczym człowiekiem, ale potem zaczęłam czytać o nim w gazetach i się okazało że to jedna z większych afer IVRP

no to się zaczęłam interesować dziennikarstwem śledczym i zakochałam się mobilnie w jednym dziennikarzu, choć niby oficjalnie świrowałam za jego kumplem

przeprowadziłam się do Warszawy i trochę go tam bajerowałam, ale przed samym Bożym Narodzeniem mi napisał, że ma narzeczoną... więc miałam dość i spędziłam Święta sama w Warszawie... potem dochodziły mnie słuchy że zerwał z narzeczoną, więc chciałam się spotkać w realu, ale dostałam smsa "odpierdol się od mojego narzeczonego, dobrze ci radzę"

no to stwierdziłam że mam dość jednostronnych fascynacji i daję sobie spokój

-To faktycznie ostry początek, ale ten przypadek nie załamał cię. czy już wtedy postanowiłaś publikować na tak szeroką skalę?

Natalia Stankiewicz: szeroka skala moich publikacji wynikała z tego, że gdzieś musiałam wyładować energię

a poza tym lubię pisać, ale jestem zbyt mało zdyscyplinowana na pisarkę, więc piszę byle gdzie, na różnych forach, skaczę sobie to tu, to tam.

Fragment wywiadu z Natalią Stankiewicz z jej forum na GoldenLine.pl/Grupa:Fanklub Natalii Stankiewicz (pisownia oryginalna).

(12) komentarzy / + dodaj komentarz
Kto to jest Natalia Stankiewicz???
Autor: kataryna
2008-07-13 08:29:42
Kto to jest?

Freelance, czyli też człowiek do wynajęcia
Autor: Inka
2008-07-13 15:40:38
http://www.praca.pl/site/s,guide,type,page,gid,6,grid,251,aid,253.html

http://www.artserwis.pl/portfoliobrowser.php?gid=1285&action=thumbs&aParamTable%5Bdzial%5D=2

kto to jest? hehe,no właśnie NIKT
Autor: karramba
2008-07-13 19:44:16
kto to jest, hehe,no właśnie o to chodzi że NIKT, ale baba usilnie próbuje sie wkrecać i wkrecać innych że jest inaczej. dziwi mnie ze LAtkowski sie na to nabiera. chyba za duzo siedział na forum www.GoldenLine.pl gdzie ta pani probuje roznymi sposobami zwrocic na siebie uwage. ostatnio podała jakies ogloszenie na casting, swiadomie napisala zeby brzmiało jakby było jej. hehe, szkoda ze autor pod tym podxziekowal jej za zainteresowanie i umieszczenie jego ogloszenia. sorry, dla mnie www.żal.pl

Życie jako nieustający casting
Autor: Nat.
2008-07-13 21:06:06
Nie wkręcam pana Latkowskiego. Traktuję go poważnie, bo to reżyser, w dodatku kontrowersyjny. Nigdy nie twierdziłam że jestem KIMŚ... ogłoszenie wkleiłam po to, żeby rozhulać forum \"Powstanie warszawskie\" a nie żeby wmawiać ludziom że organizuję castingi - nie mam żadnych zdolności organizacyjnych... gdybym miała, pewnie bym już sobie zorganizowała męża... albo chociażby narzeczonego. Poza tym głupio byłoby wchodzić w drogę agencji z Wołomina, podszywając się pod nich. W produkcjach filmowych jestem zwykłą statystką - czyli NIKIM.

:)
Autor: Nat.
2009-06-09 00:00:28
niespełna rok po tym, jak Kataryna zapytała kim jest Natalia Stankiewicz, wszyscy zaczęli się pytać kim jest Kataryna...

...
Autor: al
2009-06-17 20:38:01
Rozwiązanie jest proste...Katryna jest niedostępna...

no okropne
Autor: mimi
2009-09-03 09:18:12
no to żenada. trafiałam na tą panią przypadkiem i to nie jest zbyt miłe doświadczenie. na siłę po trupach, rozpychając się łokciami, z buciorami w cudze życie...mam nadzieję, że jest sprawiedliwość dla takich i jej nie ominie. dobrze ktoś napisał: \"www.żal.pl\"

/www.żal-mi-GL-ale-wolę-FB.pl/
Autor: Nat.
2009-09-16 13:58:36

jestem dostępna... wyłącznie on-line

teraz także na:

http://twitter.com/Satankiewicz

oraz na Facebooku

nie wchodzę w cudze życie w butach...

... tylko w szpilkach, a to różnica


Plebiscyt na Medialne Zwierzę 2008
Autor: Nat.
2009-10-12 20:55:13

Medialnym Zwierzęciem Roku została Jolanta Rutowicz, znana m.in. z udziału w programie “Gwiazdy Tańczą na Lodzie” w TVP. Drugie miejsce zdobyła piosenkarka Dorota Rabczewska “Doda”. Trzecie przypadło Januszowi Palikotowi, posłowi Platformy Obywatelskiej. Zwycięzcy doskonale czują zapotrzebowanie mediów na inforozrywkę - potrzebę przedstawienia kontrowersyjnych poglądów w atrakcyjny sposób. Mówią prostymi zdaniami, używają barwnego języka i wiedzą jak korzystać w telewizji z rekwizytów. Wszyscy mają mocny znak rozpoznawczy. Rutowicz – jednorożec i paznokcie, Doda – śmiech i ubiór, Palikot – wibrator i spluwę. Dzięki nim łatwiej im zwrócić na siebie uwagę – tłumaczy Jacek Kotarbiński, ekspert marketingu. Wszyscy umiejętnie wykorzystują słabość mediów do ekstrawagancji. Łamią konwenanse mimo że czasem graniczy to ze złym smakiem – dodaje Bogusław Feliszek, konsultant public relations.

Medialne Zwierzę Roku 2008 wybierali eksperci marketingu i uczestnicy listy dyskusyjnej InternetPR.pl. W sumie na 10 kandydatów oddano 2400 głosów.

Oto szczegółowe wyniki [w nawiasie liczba głosów]:

1. Jolanta Rutowicz [570]
2. Dorota Rabczewska “Doda” [520]
3. Janusz Palikot [460]
4. Kuba Wojewódzki [240]
5. Jacek Kurski [180]
6. Katarzyna Cichopek [140]
7. Tomasz Lis [120]
8. Edyta Herbuś [90]
9. Andrzej Lepper [60]
10. Natalia Stankiewicz [20]

Plebiscyt Medialne Zwierzę 2008 przeprowadzili Jacek Kotarbiński z Euromarketer i Bogusław Feliszek z Pressence Public Relations.

...
Autor: nikt
2009-11-04 21:53:43
to do Joli Rutowicz jeszcze brakuje!
:D

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS