menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Skręcona noga Wiśniewskiego. Julke nie zarobi w tym sezonie na reklamie. 08-08-2008

Sopot. Wjeżdżam z Michałem na piąte piętro Sheratona. Kuśtyka, skręcił nogę w czasie próby przed występem. Wchodzimy do saloniku biznesowego. Spotykam X.
- Jeszcze chwila a natknąłbyś się tutaj na Karnowskiego – uśmiecha się. – Ciekaw jestem jaką miałby minę.
- Nie jestem tutaj w sprawie „afery Sopockiej” – odpieram.
Wcześniej spotykam przy windach Jacka Łagwę.
- Ile to lat się nie widzieliśmy? – pyta.
- Sześć.

On, Anna, Hrabia, Alex, Bartek i jeszcze jedna osoba z Michałem rozkładają przenośny stół do pokera. Pojawiają się żetony, karty, notebook mierzący czas. Michał owija stopę reklamówką i wkłada ją do kubła z lodem. Zaczynają grę. Z X-em siedzimy obok nich.
- Trzy miesiące nagrywał przyjaciela i tylko to mu się udało nagrać – słyszę o Julke.
Na szczęście rozmowa schodzi na inny temat. Po godzinie, minęła druga w nocy, porzucamy towarzystwo i idziemy na Monciak zjeść kolację. Proponuje Spatiff. Nie dobijamy tam jednak. Zatrzymujemy się przy jednym z ogródków. Zamawiamy szaszłyk i piwo.
- A Karnowski skutecznie nadal zasłania rusztowaniami główną ze ścian domu towarowego „Laura” Julkiego – rzucam. – W tym sezonie Julke nie zarobi na reklamie.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS