menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Skręcona noga Wiśniewskiego. Julke nie zarobi w tym sezonie na reklamie. 08-08-2008

Sopot. Wjeżdżam z Michałem na piąte piętro Sheratona. Kuśtyka, skręcił nogę w czasie próby przed występem. Wchodzimy do saloniku biznesowego. Spotykam X.
- Jeszcze chwila a natknąłbyś się tutaj na Karnowskiego – uśmiecha się. – Ciekaw jestem jaką miałby minę.
- Nie jestem tutaj w sprawie „afery Sopockiej” – odpieram.
Wcześniej spotykam przy windach Jacka Łagwę.
- Ile to lat się nie widzieliśmy? – pyta.
- Sześć.

On, Anna, Hrabia, Alex, Bartek i jeszcze jedna osoba z Michałem rozkładają przenośny stół do pokera. Pojawiają się żetony, karty, notebook mierzący czas. Michał owija stopę reklamówką i wkłada ją do kubła z lodem. Zaczynają grę. Z X-em siedzimy obok nich.
- Trzy miesiące nagrywał przyjaciela i tylko to mu się udało nagrać – słyszę o Julke.
Na szczęście rozmowa schodzi na inny temat. Po godzinie, minęła druga w nocy, porzucamy towarzystwo i idziemy na Monciak zjeść kolację. Proponuje Spatiff. Nie dobijamy tam jednak. Zatrzymujemy się przy jednym z ogródków. Zamawiamy szaszłyk i piwo.
- A Karnowski skutecznie nadal zasłania rusztowaniami główną ze ścian domu towarowego „Laura” Julkiego – rzucam. – W tym sezonie Julke nie zarobi na reklamie.


(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS