menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

W mediach nadchodzi zimna wojna? 15-08-2008
Słuchając niektórych polityków, komentatorów, pierwszą inwestycją jaką powinienem zrobić w najbliższym czasie to wybudowanie sobie schronu, na wypadek wojny. Ta propaganda militarystyczna w mediach staje się nieznośna. Może tak warto by redaktorzy przypomnieli sobie i społeczeństwu, które według nich żyje w ogromnym zagrożeniu, niektóre kroniki z czasów zimnej wojny i spuścili trochę powietrza z samo nakręcających się polityków i komentatorów.

Jeden z amerykańskich polityków powiedział:"Pierwszą ofiarą wojny jest prawda." Warto o tym pamiętać. Polecam przed wejściem do studia telewizyjnego wsadzić im nogi do misek z zimną wodą.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Tytuły są zabójcze
Autor: kasyk
2008-08-15 23:02:45
Wojna zagraża misji stacji kosmicznej
Amerykańska agencja kosmiczna (NASA) niepokoi się, że kryzys w stosunkach USA z Rosją w związku z rosyjską inwazją na Gruzję może uniemożliwić wysyłanie astronautów na międzynarodową stację kosmiczną i w efekcie zmusić do jej porzucenia.

cd tytułów
Autor: kasyk
2008-08-16 14:53:03
\"Polska stoi przed ryzykiem ataku\"
Polacy boją się ataku Rosji

Co z Sumlińskim?
Autor: Obserwatorka
2008-08-18 09:51:16
Co się dzieje na froncie wojny z wolnym społeczeństwem w Polsce? Jaki jest stan zdrowia Sumlińskiego? Kiedy wychodzi ze szpitala? Gdzie dowody prokuratury potwierdzające zarzuty wobec dziennikarza? Gdzie i kiedy protesty pod Ministerstwem Sprawiedliwości?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS