menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

W mediach nadchodzi zimna wojna? 15-08-2008
Słuchając niektórych polityków, komentatorów, pierwszą inwestycją jaką powinienem zrobić w najbliższym czasie to wybudowanie sobie schronu, na wypadek wojny. Ta propaganda militarystyczna w mediach staje się nieznośna. Może tak warto by redaktorzy przypomnieli sobie i społeczeństwu, które według nich żyje w ogromnym zagrożeniu, niektóre kroniki z czasów zimnej wojny i spuścili trochę powietrza z samo nakręcających się polityków i komentatorów.

Jeden z amerykańskich polityków powiedział:"Pierwszą ofiarą wojny jest prawda." Warto o tym pamiętać. Polecam przed wejściem do studia telewizyjnego wsadzić im nogi do misek z zimną wodą.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Tytuły są zabójcze
Autor: kasyk
2008-08-15 23:02:45
Wojna zagraża misji stacji kosmicznej
Amerykańska agencja kosmiczna (NASA) niepokoi się, że kryzys w stosunkach USA z Rosją w związku z rosyjską inwazją na Gruzję może uniemożliwić wysyłanie astronautów na międzynarodową stację kosmiczną i w efekcie zmusić do jej porzucenia.

cd tytułów
Autor: kasyk
2008-08-16 14:53:03
\"Polska stoi przed ryzykiem ataku\"
Polacy boją się ataku Rosji

Co z Sumlińskim?
Autor: Obserwatorka
2008-08-18 09:51:16
Co się dzieje na froncie wojny z wolnym społeczeństwem w Polsce? Jaki jest stan zdrowia Sumlińskiego? Kiedy wychodzi ze szpitala? Gdzie dowody prokuratury potwierdzające zarzuty wobec dziennikarza? Gdzie i kiedy protesty pod Ministerstwem Sprawiedliwości?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS