menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Montaż filmu "Zabić Papełę" na Gdynię zakończony 19-09-2008
15. 37. Zakończyłem montaż filmu „Zabić Papałę”. Jutro o godzinie 14 premiera roboczej wersji (ze względów technicznych) filmu na 33 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Z filmu wyciąłem wszystko, co może wywołać skandal, bo skandalem w  Polsce jest już zbyt często powiedzenie wprost jak sprawy wyglądają, może wreszcie zacznie się merytoryczna dyskusja, a nie to, co miało miejsce po ukazaniu się książki.

Zastanawiam się jednak, czy w wydaniu filmu na DVD nie dać usuniętych scen z filmu.

(4) komentarzy / + dodaj komentarz
dvd wersja reżyserska
Autor: bayes
2008-09-20 00:31:02
niech Pan da na dvd wszystkie materiały, nie ma sensu stosować na sobie autocenzury dla wyższej wartości lub spokoju w mediach

Re:
Autor: Wojciech Szczawinski
2008-09-20 11:00:39
Dobry wieczor,
prosze dolaczyc caly material do plyty. Szkoda marnowac material, zwlaszcza, zepo ukazaniu sie ksiazki, trwaja czasami jeszcze jakies dyskusje w mediach. Wiec:
1) wyrzucic szkoda
2) jak dlugo chce Pan czekac? Za nastepne 10 lat sprawa bedzie interesowal tylko historykow.
Pozdrawiam.
Zycze wytrwalosci.
W. Szczawinski

Niech Pan tego nie robi
Autor: jacek
2008-09-20 21:38:14
Jesli usunie Pan z filmu \"wątek gejowski\", który nota bene w książce jest bardzo rzetelnie zaprezentowany, krytycy zarzucą Panu, że prezentowany materiał jest niekompletny, pomija pewne ważne kwestie i dlatego jest niewiarygodny.
Przecież Pan doskonale wie, że te gromy, jakie na Pana spadają i odwracanie uwagi od meritum, jest spowodowane ty, że zrzuca Pan z piedestału ekipę policyjno-prokuratorską, która zajmowała się tą sprwą.
Dla wielu, także dziennikarzy, bardzo wygodne było prezentowanie wątku Mazura, jego związkach z czerwonymi oraz prezentowanie prokuratora Mierzewskiego jako ofiary przesladowań ze strony rządzących.
Teraz, po lekturze pańskiej ksiązki, wypadało by im połknąć własny język.

Nic z tego nie będzie
Autor: Adam
2008-09-22 10:32:24
Ja natomiast mam wrażenie, że po projekcji pańskiego filmu - niezależnie od tego, czy znalazł Pan nadawcę bądź dystrybutora , czyli niezależnie od tego, gdzie i jak pokaże Pan swój film to jednak zabójstwo Marka Papały nigdy się nie wyjaśni. A dlaczego tak uważam ? Bo nieustannie od lat różni dziennikarze, odpytują na okoliczność tej zbrodni te same osoby i nikt nie poszedł dalej.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS