menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Do poprawki 27-09-2008
Nocne zdjęcia. Kończę przed północą. Zziębnięty i głodny wpadam na kebaba przy Puławskiej. Potem dwie aspiryny i dwie szklanki whisky. Dziwna rozmowa na skype, gdzie raczej oczy mówiły niż słowa.

Rano wgrywanie materiałów do avida.  Telefon do Krzysztofa Szpetmańskiego, by znalazł czas na zmontowanie nocnych zdjęć. Umawiamy się na wtorek.

Co dalej z „Zabić Papałą”? Książki nie ma, bo pierwszy nakład się wyprzedał. Od poniedziałku ma pojawić się ponownie. Film poszedł do poprawki. Nie tylko dźwięk.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS