menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Żart Klicha 04-10-2008
„Nasz 5 letni pobyt w Iraku to ewidentny sukces” –  stwierdził na konferencji podsumowującej koniec misji polskiej w Iraku Bogdan Klich.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
a moze by tak
Autor: laoperatore
2008-10-06 20:32:21
Sukces rzeczywiście znikomy, ale jakie doświadczenie dla armii... A do tego nasi \"chlopcy\" siedza teraz jeszcze w afganistanie i czadzie...

Sukces gospodarczy ;P
Autor: jaszyn
2008-10-06 21:51:42
Sukces Orlenu, PGiNG, bankow oraz szeregu firm budowlanych z wrocławska 1 w tle ;) A moze sukces gen. Tyszkiewicza, Bienka, Piatasa ? Gdzie te kokosy w cudzej sprawie? USA cos nam dały za to? Moze tu chodzi o te zdjecia w przedpokoju Białego Domu ktore to mogli sobie cyknac nasi politycy?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS