menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sprawa Ziętary, odpuściliśmy sprawę 13-10-2008
Marek Kęskrawiec w „Reportażu bez końca” w Newsweek przypomniał  (a raczej wypomniał) nie wyjaśnioną od 16 lat sprawę tajemniczego zaginięcia dziennikarza „Gazety Poznańskiej” Jarosława Ziętary.  Sprawę, którą media ogólnopolskie, bo lokalne to czynią od czasu do czasu, odpuściły.
Tymczasem póki nie wyjaśni się, czy za tą tragedią mogła stać praca dziennikarska Ziętary, środowisko mediów powinno  się ciągle upominać o jej wyjaśnienie, żądać specjalnego nadzoru prokuratury krajowej i powołania nowej grupy śledczej. Niech przyczynkiem do tego stanie się  artykuł Kęskrawca.

Jak na razie możemy się wstydzić, że odpuściliśmy sprawę.

(3) komentarzy / + dodaj komentarz
Redaktorze Latkowski, niezly z pana pozer
Autor: Marion
2008-10-14 10:21:06
Sciskanie za rękę red Sumlinskiego i jednoczesnie puszczanie sygnałów \"wicie rozumicie, nic nie robimy, bo czysty nie jest\" , wyciąganie trupa z szyflady w postaci Jarka Ziętary- kiedy, gdy zaginał- wiekszosc obecnych dziennikarzy byla jeszcze dziecmi. Co to ma pokazac? Odwrócic uwagę od sprawy Sumlinskiego? Ujawnianych kolejnych informacji wskazujących na to, ze stał się ofiarą prowokacji? Od dramatyczanego apelu p. Moniki Sumlinskiej?

Niech pan dalej otacza się tym swoim towarzystwem wzajemnej adoracji, Czuchnowskimi, Marszałkami i Kittelami. I jesli pan chce wierzyc, w to, ze jest pan rzetelnym dziennikarzem żywo zainteresowanym losem W.Sumlinskiego, to niech pan sobie wierzy. Ale panscy telewidzowie, czytelnicy, opinia publiczna juz dawno stracila co do tego złudzenia. Mam nadzieję, ze złudzenia co do panskiej postawy nie ma też rodzina red Sumlinskiego

Jedyne czego mogą się po panu spodziewac, to - że po latach jak w przypadku Ziętary- cynicznie westchnie pan- ze no srodowisko dziennikarskie powinno się wstydzic ze nie reagowało na szykany jakie dotykają Wojtka

...
Autor: ksiezniczka
2008-10-15 20:53:34
Ja bym wolala abys sie Marion raczej w swoim imieniu wypowiadal/a wylacznie. Bo ja uwazam ze Sylwester robi kawal dobrej roboty piszac o rzeczach o ktorych inni ludzie pisac sie po prostu boja.

manipulacja
Autor: sfiksowana
2008-10-16 08:52:50
Droga Ksiezniczko! i o to chodzi Latkowskiemu! aby tak wlasnie wszyscy mysleli jak ty! On jeden wsrod reszty zaklamanych, on poszukujacy prawdy i sprawiedliwosci! Tylko to nie jest prawda,prawie kazdy temat ktory porusza Latkowski wczesniej opisali inni, ale tylko on potrafi zrobic wokol tego dym. Ze go sledza, ze podsluchuja, dybia na zycie!!! To sie nazywa gra na emocjach, nakrecanie zainteresowania i reklama ktora przeklada sie na kase. Koledzy po fachu opowiadaja ciekawe historie o Latkowskim jesli sie to podzieli na pol to i tak wylania sie ciekawy obraz pana redaktora.Oczekuje i mam nadzieje ze sie doczekam ze pan redaktor odpowie na kilka pytan stawianych mu na tym blogu!!!

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS