menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Głupi traci dwa razy 28-10-2008
Ostatnia grupa polskich żołnierzy z Iraku wylądowała na lotnisku w Goleniowie. Generał Stanisław Koziej, były wiceminister obrony narodowej w rozmowie z "Rzeczpospolitą, mówi:

Trochę to przykre, że my poświęciliśmy dużo wysiłku wojskowego, straciliśmy też ludzi, a kto inny teraz będzie tam robił interesy gospodarcze. Na przykład Niemcy, które nie wysłały tam swoich żołnierzy - dodaje Ostatnia grupa polskich żołnierzy z Iraku wylądowała na lotnisku w Goleniowie.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
szeremietiew
Autor: he, he
2008-10-28 20:03:04
http://www.niezalezna.pl/article/show/id/10286

Koziej opowiada dobre kawały
Autor: jaszyn
2008-11-01 20:21:09
W rzepie koziej narzeka ze sie wycofujemy a prawda jest taka ze to nie ma zadnego znaczenia czy nasi zolnierze tam sa czy nie, jesli chodzi o robienie interesow. Skoro Niemcy i Franacuzi robia interesy bez wojska jak wspomina tekst to i my powinnismy umiec je robic. Problem w tym ze oni maja wsparcie swojego rzadu i odpowednich sluzb. Potrafia dogadywac sie z Amerykanami i z Irakijczykami. My potrafimy z Irakijczykami tylko potem decyzje sa zmieniane przez Wielkiego Sojusznika. Nawet dlugow z czasów PRl-u nam nie oddali a maja nadwyzke budzetowa 80mld USD. Zreszta u nas nikt sie nie upominal po co draznić Waszyngton....

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Film opowiada o aktualnej sytuacji panującej w polskich aresztach śledczych. Zdjecia rozpoczęto 1 września 2003 roku, ich zakończenie planowane jest w maju.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS