menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Polityczna poprawność, czyli opowiadając dowcip o czarnym jesteś rasistą 11-11-2008
Już na lotnisku usłyszałem żart o wozie Drzymały, czyli Barak Obamy, we Frankfurcie nad Menem grupa Polaków opowiadała dowcip, który tez miał opowiedzieć minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski: "Wiedzą państwo, że Barack Obama ma polskie korzenie Tak, jego dziadek zjadł polskiego misjonarza". Potem było jeszcze gorzej. Na miejscu biali tłumaczyli, dlaczego murzyni nie mieszkają na górze, gdzie mieszczą się ich posiadłości: „ Bo chodzą zbyt wolno na górę”. „U nich Czarny w białym domy nazywa się włamywaczem, a w USA prezydentem.” Itd. I wszyscy, ja i cała ekipa śmiała się aż po ból brzucha z tych rasistowskich żarów, anegdot. Czy oznacza to, że jestem rasistą? Bzdura. Czarni na temat białych też opowiadają dowcipy. Posłuchajcie hiphopowych czarnoskórych artystów, to jest dopiero "rasizm" do białych.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Zwycięstwo rasizmu
Autor: krecik
2008-11-15 17:41:05
Wbrew temu co trąbią mass media te wybory jasno pokazały iż rasizm jest mocny w USA. Na Obamę głosowało ponad 90% czarnoskórej ludności. Co decydowało o poparciu? Kolor skóry. Dziwne że przechodzimy nad tym faktem bez komentarza. No chyba że rasizm tak jak cholesterol może być dobry lub zły.

Podobno Biały Dom zatrudnia malarzy i skupuje czarną farbę...
Autor: prawica.net
2008-11-15 22:47:38
Zgadza się. Tak jak
pi, 14/11/2008 - 22:18 | marsjanin

Zgadza się. Tak jak opowiadanie dowcipów o żydach i pedałach nie jest odpowiednio antysemityzmem i homofobią.
Problemem jest gdy mniejszości usiłuje się odmawiać swobód obywatelskich lub padają ofiarą agresji z powodu tego kim są.
-------
Hmmm...-:)
sob, 15/11/2008 - 12:11 | BTadeusz

Podobno Biały Dom zatrudnia malarzy i skupuje czarną farbę...
-----
Znam przypadek, że w grupie
sob, 15/11/2008 - 12:37 | Marek Bekier

Znam przypadek, że w grupie studenckiej najwięcej \"rasistowskich\" kawałów o czarnych opowiadała czarna studentka.
- - - - - -
Marek Bekier

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS