menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Stopklatka 10-11-2008
Ilekroć wchodziłem do pokoju zawsze był ten sam obraz. Nie było miejsca na nieporządek. Pokój nie pozwalał się oswoić mną. Moim osobistym bałaganem.

Rzuciłem torbę w kąt, przesunąłem krzesło, odwiesiłem ręcznik na kabinę prysznicową, na chwilę spocząłem na łóżku, przesuwając poduszki. Ten bałagan trwał do mojego wyjścia. Potem wszystko wracało na swoje miejsce. Wystarczyło, że wróciłem godzinę później i zastawałem ten sam perfekcyjnie zachowany porządek, odkąd wszedłem tutaj pierwszy raz.

Kiedy ujrzałem jak przed hotelem myte są białe kamyki, jeden po drugim, zwątpiłem w stereotyp brudnej, zakurzonej, spoconej Afryki.
- Tylko, że mu nie jesteśmy w Afryce – usłyszałem.
- A gdzie? – odparłem.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS