menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Żagiel o Zacharskim i Mazurze. Fragment ksiązki "Zabić Papałę" 17-11-2008
"Aleksander Żagiel wspomniał jeszcze prokuratorowi o znajomości Mazura z Józefem Oleksym i generałem Marianem Zacharskim:
„Z tego, co wiem, Edek Mazur znał się z Oleksym. Pamiętam taką sytuację, która miała miejsce jeszcze w czasie, gdy prowadziliśmy wspólne interesy z Edkiem. Wylatywaliśmy samolotem do Warszawy: ja, Andrzej i Edek. Na lotnisku w Wiedniu Edek podszedł do Zacharskiego. My do niego nie podchodziliśmy. Ja odniosłem wrażenie, że Edek i Zacharski znali się, ale nie wiem, jakie interesy ich łączyły. Potem Edek zapytał nas, co się stało, że Zacharski się o nas negatywnie wyraża”.
Pytany o swoją znajomość z Edwardem Mazurem Józef Oleksy odmawia komentarza.
- To jest odległa przeszłość – ucina."

Fragment rozdziału: Żagiel ujawnia interesy Sasina z Mazurem.

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS