menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Pocztówka z gór 29-12-2008
Na stokach leży sztuczny śnieg. Bryczkę ciągniętą przez konie powozi góral z Radomska; jak  mówi, kiedyś przyjechał do brata w odwiedziny i został na stałe. W hotelu serwują kuchnię tajską, więc zamiast kwaśnicy na obiad proponują zupę słodko-kwaśną, a zamiast bigosu krewetki po królewsku. Od dwóch dni bezskutecznie szukamy dla dziecka białego misia, no bo jak to ma obejść się bez pamiątkowego zdjęcia z niedźwiedziem z gór; ostał się tylko bernardyn, ale przebywa w Szklarskiej Porębie.

(1) komentarzy / + dodaj komentarz
mój dziadek był prezydentem Szklarskiej Poręby...
Autor: Nat.
2008-12-31 11:46:39
... ale niestety w tej sprawie nie mogę nic zrobić

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Klatka – film dokumentalny. Praca nad filmem trwała od 24.10.2002 roku, zakończono ją  22 października 2003. Planowana premiera filmu - listopad 2003.
Scenariusz i reżyseria: Sylwester Latkowski; zdjęcia: Tomasz Michałowski, Karina Kleszczewska; montaż: Krzysztof Szpetmański; dźwięk: Igor Grątkowski; redakcja Jerzy Kapuściński, Grażyna Bryżuk; postprodukcja PAY studio TV; grafika: Studio Rogala: sprzęt do realizacji Mega TV; technika realizacji Sony IMX 16:9; producent wykonawczy Opusnet; Produkcja: Agencja Filmowa TVP dla Programu 2, Opusnet, T1-teraz, Sylwester Latkowski


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS