menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Szołbiznes po polsku: Jola Rutowicz ma się pojawić w "Gwiazdy tańczą na lodzie", więc pewnie zrealizowanie tego teledysku może przynieść większe korzyści... 01-01-2009
JO: Witam, znajomy producent (DJ Bart-ex) zwrócił się do mnie z zapytaniem czy nie znałbym kogoś kto by chciał stać się sponsorem teledysku do jego utworu z udziałem Dawida Koczy i Joli Rutowicz.
Ja w aktualnej chwili nie posiadam żadnych możliwości finansowych i jedynie jestem w stanie mu zrealizować ten teledysk jeżeli znajdą się na to fundusze.
Myślę, że ważne tu jest to, że Jola Rutowicz ma się pojawić w "Gwiazdy tańczą na lodzie", więc pewnie zrealizowanie tego teledysku może przynieść większe korzyści...
AS: to musiałby być bardzo zdesperowany sponsor... ;-)

JO:ja tylko z grzecznosci pytam bo kolega prosil.(...) Młody producent chciał się wybić a sam nie ma pieniędzy na teledysk i wpadł na pomysł, że weźmie Dawida Koczy i Jolę Rutowicz i że tym sposobem przyciągnie sponsora. Nie da się ukryć, że jest to dość kontrowersyjne i nie mi oceniać jego decyzję. Prosił mnie o to bym zapytał czy ktoś nie jest zainteresowany sponsoringiem teledysku. Dla mnie to plus taki, że miałbym robotę i moją działką tylko byłoby stworzyć wizualnie ciekawy efekt - co do reszty to jest to decyzja innych osób...

AS: nie mnie oceniać, ale to kiepski krok strategiczny i sposób na "wybicie się"... ;-) to raczej brnięcie w kryzys wizerunkowy.. ;-)

DJ B:Oczywiście z całym szacunkiem do wszystkich komentarzy na ten temat, ale wydaje mi sie że sie mylicie. Jola Rutowicz jest barwną a zarazem kontrowersyjną osobą co wcale nie jest złe, nie jest poprostu jak wszyscy, jest inna i to ją wyróżnia, i wg mnie to właśnie przyciągnie uwage. A prawda jest taka że zawsze są dobre i złe opinie na dany temat.

Więc skoro Jankowi nie odpowiedzieliście pozytywnie to moze mi?

Chciałbym spytac czy jakaś firma nie była by zainteresowana sponsoringiem teledysku, który ukazał by sie w mediach niedługo po zakończeniu zdięc. Jestem w wytwórni My Music, więc ta oto wytwórnia zapewniła by promocje. oczywiście logo firmy znalazło by sie w klipie.

PO:on sam wymyslil sobie tylko Dawida. Ja,wiedzac,ze piosenkarz nie ma potencjalu by zdobyć większa popularność, z sympatii (po okresie współpracy)wymyslilem,ze moze mu w tym mu pomoć duet z Jolką z którą dobrze się znam.
Można akceptować Jole badz nie,ale w najblizszych miesiacach , chociazby z uwagi na udzial w Tancu na Lodzie, bedzie o niej glosno. Dzieki temu szumowi zaistniec mogą inni, ktorzy biora udział w projekcie muzycznym.
W karierze w showbiznesie ten szum jest niezbedny (...) Gdybys miał więcej doswiadczenia to bys wiedzial,ze skoro Jolka zgodzila sie z wami pracowac to powinniscie wykorzystac jej "melorecytacje" w wiekszym stopniu.

http://www.goldenline.pl/forum/media/459048/s/1

(0) komentarzy / + dodaj komentarz
Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Satyra dokumentalna. Po raz pierwszy kamera zagląda za kulisy szołbiznesu w Polsce. Obok znanych postaci ze sceny muzycznej jak Krzysztof Krawczyk, Marek Kościkiewicz, Robert Leszczyński, Maciej Maleńczuk, Myslovitz , Marek Sierocki, Piotr Metz, Hirek Wrona, Michał Wiśniewski, Negatyw, poznajemy nieznanych szerszej widowni decydentów, szare eminencje polskiego szołbiznesu. Film ukazuje przemilczaną dotąd stronę szołbiznesu w Polsce, w którym normą jest oszustwo, manipulacja.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS