menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O zniechęcaniu 05-01-2009
Dwa miesiące temu żądano ode mnie 100 tysięcy złotych odszkodowania, dzisiaj słyszę o 60 tysiącach złotych odszkodowania. Sumy astronomiczne. Rozumiem jednak, czemu mają służyć te niebotyczne kwoty w porównaniu z honorariami, jakie otrzymuje się za publikacje prasowe; te wezwania do prokuratury, przesłuchania, które oczywiście mają miejsce poza Warszawą. Zniechęceniu do zajmowania się sprawami. Zakneblowaniu ust. Oczywiście pozwy piszą najlepsze kancelarie i adwokaci. Może tak któraś z redakcji zbierze w całość żądania wobec dziennikarzy, ludzi mediów, tu już nie chodzi o grosze, ilość wezwań do prokuratur, sądów, by pokazać, że to co niektórzy myślą o dziennikarzach, o ich beztrosce, łatwości pisania i realizacji filmów, staniu ponad prawem, bezkarności, zderzyć z faktami, z kosztami jakie ponoszą.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
make love not war
Autor: Nat.
2009-01-07 18:22:41
\"Gry wojenne\" też było trudno zrealizować... ... wierzę, że Twoje dotychczasowe realizacje to była jedynie gra wstępna...

http://pl.youtube.com/watch?v=jrxZSs4WnTg


:)
Autor: iv
2009-01-08 22:45:51
zatem siły i wytrwałości w Nowym Roku,

pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski znów zaskakuje - tym razem pozytywnie. "Kamilianie" to oszczędny, ale poruszający dokument. Byli już rugbyści, blokersi. Był polski show-biznes. Tym razem enfante terrible polskiego dokumentu zrobił film o zakonnikach. Ale tak naprawdę to film o życiu, a raczej śmierci. Kamilianie - bohaterowie filmu to ludzie, którzy swoje życie ofiarowują chorym. Niby to nic wielkiego. Kilka tysięcy polskich pielęgniarek codziennie robi to samo. Jednak Kamilianie to nie pielęgniarze, nie lekarze - to bracia w śmierci.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS