menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

O zniechęcaniu 05-01-2009
Dwa miesiące temu żądano ode mnie 100 tysięcy złotych odszkodowania, dzisiaj słyszę o 60 tysiącach złotych odszkodowania. Sumy astronomiczne. Rozumiem jednak, czemu mają służyć te niebotyczne kwoty w porównaniu z honorariami, jakie otrzymuje się za publikacje prasowe; te wezwania do prokuratury, przesłuchania, które oczywiście mają miejsce poza Warszawą. Zniechęceniu do zajmowania się sprawami. Zakneblowaniu ust. Oczywiście pozwy piszą najlepsze kancelarie i adwokaci. Może tak któraś z redakcji zbierze w całość żądania wobec dziennikarzy, ludzi mediów, tu już nie chodzi o grosze, ilość wezwań do prokuratur, sądów, by pokazać, że to co niektórzy myślą o dziennikarzach, o ich beztrosce, łatwości pisania i realizacji filmów, staniu ponad prawem, bezkarności, zderzyć z faktami, z kosztami jakie ponoszą.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
make love not war
Autor: Nat.
2009-01-07 18:22:41
\"Gry wojenne\" też było trudno zrealizować... ... wierzę, że Twoje dotychczasowe realizacje to była jedynie gra wstępna...

http://pl.youtube.com/watch?v=jrxZSs4WnTg


:)
Autor: iv
2009-01-08 22:45:51
zatem siły i wytrwałości w Nowym Roku,

pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

 „Nigdy nie oczekiwałem, by Latkowski nakręcił mi laurkę. Mam świadomość  jego ostrego spojrzenia na rzeczywistość. Świadomie zgodziłem się, by to właśnie Sylwester pomógł mi zamknąć bolesne przeżycia, przeszłość.  Jestem ciekawy lustra Sylwestra Latkowskiego, rozumiem, że nie zawsze może oddawać to samo, co widzę ja i inne osoby, które pojawiają się w filmie” – Michał Wiśniewski.
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS