menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Homofob Palikot 11-01-2009
Janusz Palikot insynuując w swoim blogu homoseksualizm Jarosława Kaczyńskiego pokazuje brak tolerancji dla odmiennej preferencji seksualnej. Żeruje na homofobii w Polsce.  Doskonale wie, że w zaściankowej Polsce żaden „pedał” ( jak mówi w prywatnych rozmowach Palikot) nie ma szans w polityce. Dlatego homoseksualiści- politycy za wszelką cenę ukrywają u nas swoją prawdziwą twarz. Cynizm Palikota jest w tym wpisie wstrętny, pogłębia tylko panujący w Polsce stereotyp, że polityk musi mieć żonę lub męża, nie może być  gejem  lub lesbijką. Palikot użył tego stereotypu w walce politycznej, bo przecież nie żąda od swoich kolegów z PO tego samego co od Kaczyńskiego, by przyznali się, że wolą bardziej mężczyzn niż kobiety.
Palikot zaskoczył mnie tym wpisem, bo kto jak kto, ale miłośnik literatury Witolda Gombrowicza powinien być wyczulony na kwestię braku tolerancji. Ale nie tylko dlatego. Znajomy posła Janusza Palikota opowiadał mi o tym co mówi się o nim, czyli tzw. plotkach, na których się oparł w swoim blogu poseł z ziemi lubelskiej pytając Kaczyńskiego: "Czy Jarosław jest Jarosławą?". Janusz Palikot ma być biseksualistą, nie sypiał tylko wyłącznie z kobietami, jak zapewnia w blogu, ale i mężczyznami. Ta sprawa jest dobrze znana w Lublinie.

PS. Homofobia (określenie pochodzące od słów "homoseksualizm" i "fobia" z gr. φόβος phóbos = strach) – irracjonalny lęk przed zetknięciem się z przedstawicielami mniejszości seksualnych, wstręt, wrogość wobec tych osób lub dyskryminowanie ich ze względu na orientację psychoseksualną.

(9) komentarzy / + dodaj komentarz
Palikot jest zaściankowy
Autor: Jan P.
2009-01-11 20:25:36
Trafił pan w sedno. Czytam w Dzienniku.pl \"Gdybym się dowiedział, że ma określone skłonności uznałbym, że trzeba inaczej patrzeć na różne jego wypowiedzi, na polityczny program. \"

A i w Rzepie o tym jakieś pół roku temu pisali
Autor: romek
2009-01-12 00:12:01
A i w Rzepie o tym jakieś pół roku temu pisali

cytacik z Palikota
Autor: dziadek
2009-01-12 12:11:27
- Tego się akurat nie wstydzę, dlatego że ja mam wielu przyjaciół gejów, którzy bywają u mnie w domu.

ach te kolorowe koszule Palikota
Autor: singles
2009-01-12 12:14:44
Problem gejów, a zwłaszcza kryptogejów polega na tym, że nienawidzą siebie. Jacykow będący gejem wyzywa innych gejów od ciot... Janusz Palikot zachowuje się tak samo jak Jacykow...

SB
Autor: Nat.
2009-01-14 16:42:37
jednostki biseksualne mają większą charyzmę... w showbiznesie zwłaszcza się to sprawdza... (Madonna, Ville Vallo), dlatego radzę gejom, żeby udawali \"bi\"

Pan jednak niczego nie rozumie. Niczego.
Autor: Emil
2009-01-16 09:43:25
Palikot nie jest homofobem. Palikot stwierdza, ze jest rzecza co najmniej dziwna by Kaczynski o ktorego homoseksualizmie mowi sie przynajmniej od 25 lat kierowal partia katonarodowa, ktora homofobie ma wpisana na swoje sztandary. To Kaczynski wywolal wojne z gejami i przy pomocy swojego brata z nimi walczyl. Bezskutecznie na szczescie. Na Zachodzie tacy ludzie sa przymusowo \"outowani\" - czyli ich prawdziwa orientacja religijna jest ujawniana wbrew ich woli. Dlaczego? BO jest czyms obrzydliwie zaklamanym, by polityk ukrywal swoj homoseksualizm i jednoczesnie walczyl z homoseksulistami. teraz pan juz zrozumial ?

Palikot jest tolerancyjny!
Autor: pismak
2009-01-16 11:23:36
Janusz Palikot jest jednym z najbardziej tolerancyjnych posłów tej kadencji. Przypisywanie mu homofobii, bardzo źle świadczy o Pana umiejętnościach zawodowych jako dokumentalisty. Ma Pan za to predyspozycje do kręcenia następnych odcinków \"mody na sukces\".

Celna riposta
Autor: exit
2009-01-16 11:41:03
Palikot powinien zejść dawno w cień. To było niesmaczne co zrobił ostatnio.

Widzę że nie wszyscy zrozumieli pana komentarz
Autor: Student
2009-01-17 20:23:31
I taka moja mała uwaga, nie przypisywałbym każdej osobie która nie lubi homoseksualistów epiteta homofob. Wogóle jest to dziwna definicja, bo w niektórych momentach sugeruje że najczęściej homofobami są tzw. kryptogeje, co ma na celu tak naprawdę uderzenie w tych ludzi a nie rzetelną ocenę zjawiska. Pozdrawiam

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Potężny mężczyzna powolnymi ruchami, nieco leniwie, goli głowę. Opowiada o swoim barwnym życiu, o więzieniu i drużynie rugby. Ale nie jest to kadr z amerykańskiego obrazu "Urodzeni mordercy", a jedna ze scen polskiego filmu dokumentalnego Sylwestra Latkowskiego o chuliganach Arki Gdynia, których teraz bardziej niż rozróby fascynuje męski, twardy sport.
(...) Kamera podąża za bohaterami niemal wszędzie. Jest na treningu, meczu, w szatni, w samochodzie i nawet w łazience.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS