menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Ostatnia Wieczerza. Po zdjęciach w Zakopanem. 16-01-2009

Wróciłem z Zakopanego. Maciej Świeszewski jeszcze w pociągu do Gdańska. Zakatarzony. Kaszlę, kicham. Zażywam pierwszą dawkę Doxycyclinum. Ale mimo tego czuję się dobrze. Przeglądam zdjęcia. Im więcej godzin mija od  pobytu w Teatrze St. I. Witkiewicza w Zakopanem, tym bardziej zdaję sobie sprawę, że powstały dobre zdjęcia. Czuć w nich atmosferę czegoś ponad czasowego. Wszystko co zostało za drzwiami teatru nie miało żadnego znaczenia. Twórcy teatru Andrzejowi Dziukowi i jego zespołowi udało się stworzyć klimat, w który wszystko powstawało ze zdumiewającą łatwością. Tak jakby ktoś nas prowadził za rekę.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
homeopatia
Autor: Nat.
2009-01-19 11:23:10
wsyp pod język Oscilococilium, mnie to zawsze pomaga - nie ma jak placebo...

WITKACY
Autor: pozdrawiam
2009-02-20 11:11:43
Początki teatru Witkacego w Zakopanem były arcytrudne. Niewielu aktorów zostało z pierwszego naboru. Ale grano tam wówczas Witkacego i Gombrowicza z powodzeniem, przed czym broniły się prestiżowe teatry na przykład stołeczne z oczywistych powodów. Był rok 1984/85. Warto byś o tym przypomniał.Poza tym, że każdy, kto przyjeżdża z tego teatru jest zaczarowany. Słusznie zaczarowany.

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Sylwester Latkowski, twórca "Blokersów" "Klatki" i "Śledczaka", tym razem opowiada o świecie seksualnej dewiacji Ten film wywołuje wstrząs. Temat pedofilii powraca do mediów przy okazji kolejnych spraw o wykorzystywanie seksualne dzieci. Pojawiają się artykuły, reportaże, wywiady. Tym razem oglądamy pełnometrażowy dokument. Wszystko zaczyna się sceną rozgrywającą się w samochodzie. Młody gej, świadek w sprawie posądzenia ks. Jankowskiego o pedofilię, opowiada o swoich przeżyciach związanych z tą sprawą. W końcu wyciąga telefon komórkowy i dzwoni do swojej matki, by przyznać się do udziału w tej historii. W trakcie rozmowy mężczyzna zaczyna płakać. Ma świadomość, że środowisko, w którym się wychował ...
Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS