menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Głos w sprawie samobójstwa podpułkownik ABW 23-01-2009
- Kiedyś Pan pytał o oficerów z Poznania, którzy wiedzieli sporo o sprawie (...) No, jedna Pani oficer, do tego wysoka, poszła drogą Barbary Blidy. Owszem, piła jak każdy w tym interesie. Ale czy awans za PiSu to już zbrodnia? (...) Nie była... ale ścisle współpacowała z Departamentem Ochrony Interesów Ekonomicznych Państwa. Na miejscu gazety nie ferowałbym tak  lekko wyroków i nie robił z niej alkoholiczki.To, że byly na nia donosy..cóż w tej firmie jest też zawiść kolegów o awans. Zapewniam Pana, że ta kobieta gorzko żałowała tego awansu po tym  jak ją maglowano.

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
Dwie Barbary
Autor: warmiaczka
2009-01-24 22:11:37
chyba nie jest trudno ustalić kto jest odpowiedzialny za mobing, zakończony samobójczą śmiercią udręczonej ofiary.
Czy sprawa jest na tyle błaha, że media nie podejmują tematu? Skąd taka asymetria?

smutna rzeczywistość
Autor: cadet
2009-01-25 12:07:26
Cóż policjant widział inny list pożegnalny a prokuratura inny.Jestem przekonany, że prokuratura to rzetelnie wyjaśni to samobójstwo..w końcu jest niezależna:)

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS