menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

Śniadanie dla... 07-02-2009

Ostatnie tygodnie to stany, w których przez wiele godzin nie jestem w stanie wyjść z łóżka. Powikłania grypy, osłabienie, zmęczenie i chyba niechęć do wysuwania nosa na świat.

Nie mam ochoty i siły patrzeć na stacje informacyjne. Kiedyś pijąc pierwszą kawę włączałem TVN24, ale teraz nie mogę patrzeć na postępującą rano tabloizację stacji, głupie seksistowskie dowcipy z pogodynkami i czytającymi wiadomości, kretyńskie i kompromitujące rozmowy, szczeniaterię. Ktoś stwierdził, że widzowie to idioci, więc róbmy telewizję dla idiotów. Dlatego ekran telewizora już mnie nie budzi. "Pytania na śniadania" i "Dzień dobry" są od dawna na innych antenach. Na szczęście po południu normalnieją. Bo tylko ich się jeszcze da oglądać.

Piję mniej filiżanek kawy, prawie w ogóle alkoholu. Dla ludzi stałem się kostką lodu.

Coraz bardziej zanurzam się  w pisanie książki „Polska mafia” i montaż „Ściganego”.  Obiecałem Andrzejowi Rosnerowi dostarczyć na wiosnę maszynopis. Piotr Pytlakowski dołożył mi jeszcze pracę nad drugą książką. Razem mamy wydać ją za kilka miesięcy. Najchętniej uciekłbym przed tym wszystkim. Skoro świat pogrąża się w kryzysie, dlaczego ja nie miałbym także się ugiąć pod jego ciężarem? Wygodne wytłumaczenie.

*zdj. z planu "Ścignego"

(2) komentarzy / + dodaj komentarz
...
Autor: I..
2009-02-07 15:11:50
Fantastyczne zdjęcie...

Zgadzam się, co do TVN24
Autor: kopinus
2009-02-08 14:11:54
Zwłaszcza rano, nie da się tej stacji oglądać. Nie wiem, jak im wyszło z badań, że ktokolwiek chce patrzeć od rana na tego skretyniałego prowadzącego.
Z dobrego programu zrobili program dla idiotów.

ps: Panie Sylwestrze, a co z filmem Zabić Papałę? Skończył go Pan? Gdzieś go można zobaczyć?

Zobacz również ...


menuline menuline menuline menuline menuline menuline
Wyszukiwarka

"Blokersi" to film o polskiej kulturze hip hopowej. Opowiada o młodych ludziach z wielkomiejskich blokowisk, o tym jak żyją, jaka jest dzisiaj ulica w Polsce. Poza raperami są tu grafficiarze, break dance`owcy i ludzie związani z kulturą hip hopu. Prawdopodobnie po raz pierwszy wiele osób zobaczy, czym jest w naszym kraju kultura hip hopu, kto w niej żyje i kto ją tworzy.


Śledczak Kamilianie Gwiazdor Pedofile
Nakręceni Pub 700 Klatka To my, Rugbiści
powered by Admin.Starla v3 CMS